Husserlova věcnost

Husserlova věcnost - Petr Rezek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Rezek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Husserlova věcnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Husserlova věcnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Rezek. Číst Husserlova věcnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přednášky přednesené v roce 1986 na MFF UK. Husserlovo rané dílo je tu podánojednak jako pokus vymanit se z polovzdělanosti jakožto nekonečného řetězce "odkazu k odkazu" a jednak jako teorie objektivujících aktů, která je výrazem touhy po blízkosti k věcem nezastřeným teoriemi a odvozenými výklady. Tento obrat k "věcem samotným" se odehrál jako kritika psychologismu a jako objev "ohledu" zakládajícího idealitu.


...šky přednesené v roce 1986 na MFF UK. Husserlovo rané dílo je tu podáno jednak jako pokus vymanit se z polovzdělanosti jakožto nekonečného řetězce "odkazu k odkazu" a jednak jako teorie objektivujících aktů, která je výrazem touhy po blízkosti k věcem nezastřeným teoriemi a odvozenými výklady ... Petr Rezek | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Download Citation | Petr Rezek, Husserlova věcnost | Petr REZEK, Husserlova věcnost. Spisy II. Praha: Jan Placák - Ztichlá klika 2009, 128 s. | Find, read and cite all the research you need ... Přednášky přednesené v roce 1986 na MFF UK. Husserlovo rané dílo je tu podáno jednak jako pokus vymanit se z polovzdělanosti jakožto nekonečného řetězce "odkazu k odkazu" a jednak jako teor ... Kniha Husserlova věcnost - Trh knih - můj antikvariát online ... . Spisy II. Praha: Jan Placák - Ztichlá klika 2009, 128 s. | Find, read and cite all the research you need ... Přednášky přednesené v roce 1986 na MFF UK. Husserlovo rané dílo je tu podáno jednak jako pokus vymanit se z polovzdělanosti jakožto nekonečného řetězce "odkazu k odkazu" a jednak jako teorie objektivujících aktů, která je výrazem touhy po blízkos...SOUVISEJÍCÍ KNIHY