Králové ve stínu: Historický román z období Jagellonců

Králové ve stínu: Historický román z období Jagellonců - Zdeněk Grmolec | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Grmolec
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Králové ve stínu: Historický román z období Jagellonců.pdf


Chcete si knihu přečíst?Králové ve stínu: Historický román z období Jagellonců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Grmolec. Číst Králové ve stínu: Historický román z období Jagellonců Online je nyní tak snadné!

POPIS


Králi ve stínu jsou myšleni panovníci Vladislav a Ludvík z rodu Jagellonců. Román líčí jejich životní osudy, vypráví např. o stavbě Vladislavského sálu v Praze na Hradčanech, ale i o Vladislavově netradičním přístupu k výběru manželek. Ludvík Jagellonský vystupuje v románu jako rytíř bezmoci, jehož počínání nutně vedlo k porážce od Turků v bitvě u Moháče. Autor barvitě vypráví i o životech dalších postav, např. stavitele Benedikta Rejta, syna Jiřího z Poděbrad Hynka i uherského krále Matyáše.


...ve stínu jsou myšleni panovníci Vladislav a Ludvík z rodu Jagellonců ... Výměna manželek - Chci.cz ... . Román líčí jejich životní osudy, vypráví např. o stavbě Vladislavského sálu v Praze na Hradčanech, ale i o Vladislavově netradičním přístupu k výběru manželek. Koupit Koupit eknihu. Králi ve stínu jsou myšleni panovníci Vladislav a Ludvík z rodu Jagellonců. Román líčí jejich životní osudy, vypráví např. o stavbě Vladislavského sálu v Praze na Hradčanech, ale i o Vladisl ... Králové ve stínu - Zdeněk Grmolec | Databáze knih ... . o stavbě Vladislavského sálu v Praze na Hradčanech, ale i o Vladislavově netradičním přístupu k výběru manželek. Podtitul: Historický román z doby Jagellonců Králi ve stínu jsou myšleni panovníci Vladislav a Ludvík z rodu Jagellonců. Román líčí jejich životní osudy, vypráví např. o stavbě Vladislavského sálu v Praze na Hradčanech, ale i ... Králi ve stínu jsou myšleni panovníci Vladislav a Ludvík z rodu Jagellonců. Román líčí jejich životní osu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY