Kyrgyzstán: Trekking, VHT, Expedice

Kyrgyzstán: Trekking, VHT, Expedice - Michal Kleslo | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Kleslo
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kyrgyzstán: Trekking, VHT, Expedice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kyrgyzstán: Trekking, VHT, Expedice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Kleslo. Číst Kyrgyzstán: Trekking, VHT, Expedice Online je nyní tak snadné!

POPIS


První ucelený průvodce po Kyrgyzstánu nejen v českém jazyce, který zahrnuje všechna významná pohoří země, ale i města a památky pod nimi. V jednotlivých kapitolách se podíváme do Biškeku, Oše, k jezeru Issyk Kul. Turistické, VHT, trekové i horolezecké túry a pochody jsou popsány v rozsáhlých oddílech věnovaných Ťan Šanu, Pamiroalaji nebo Pamíru. Samozřejmostí jsou popisy výstupů na populární sedmitisícovky Chan Tengri a Pik Lenina.


...án - Trekking, VHT, Expedice - Kleslo Michal ... Vietnam - inspirace na cesty, Berlitz | Knihkupec.com ... . První ucelený průvodce po Kyrgyzstánu nejen v českém jazyce, který zahrnuje všechna významná... Kyrgyzstán - Trekking, VHT, Expedice 2019; Kavkazská romance 2013; Apuseni 2011; Hory 2010; Do výšek Turkestánu 2016; Bosna a Hercegovina 2016; všech 11 knih autora. Kniha Kyrgyzstán - Trekking, VHT, Expedice je v Kniha: Kyrgyzstán -- Trekking, VHT, Expedice - Michal Kleslo. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je ... Trekking | Knihy.ABZ.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Turistické, VHT, trekové i horolezecké túry a pochody jsou popsány v roz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY