Storm: Kroniky Pandarve

Storm: Kroniky Pandarve - Martin Lodewijk | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Lodewijk
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Storm: Kroniky Pandarve.pdf


Chcete si knihu přečíst?Storm: Kroniky Pandarve ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Lodewijk. Číst Storm: Kroniky Pandarve Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prvních pět knih jedné z nejkrásněji malovaných evropských řad – klasik současného komiksu! Martin Lodewijk vytvořil svět plný fantazie, šílených vládců a bizarních stvoření, kde je hrdina vrhaný do stále nových nebezpečných dobrodružství… a Don Lawrence mu svou úžasnou malbou vdechl život! Příběhy vás vrátí do dob pulpových sci-fi dobrodružství plných svalnatých hrdinů a krásných (a spoře oblečených) žen… ovšem s hravostí a se spoustou úžasných nápadů!


...é bubliny - Storm: Kroniky Pandarve Komiksové bubliny ... Storm: Kroniky Pandarve - Martin Lodewijk | KOSMAS.cz ... ... . Loading... Unsubscribe from Komiksové bubliny? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 6.24K. Storm: Kroniky Pandarve, dítko scénáristy Martina Lodewijka a kreslíře Dona Lawrence, je svazek pěti původních sešitů vycházejících v letech 1983 až 1985 z celkových jednadvaceti příběhů z planety Pandarve. První sešit Kroniky Pandarve je ale ve skutečnosti ... Storm: Kroniky Pandarve (paperback) | ComicsDB ... . První sešit Kroniky Pandarve je ale ve skutečnosti až desátý příběh o dobrodružstvích hrdiny Storma. Storm: Kroniky Pandarve nabízejí čtenářům krásný pohled na jedinečnou komiksovou sérii, která se stejně jako Thorgal, stala v podstatě legendou a utvářela celý evropský komiks. Pro příznivce evropského komiksu a fanoušky pulpových příběhů a akčních sci-fi béček osmdesátých let je Storm v podstatě povinností. Storm #10: Kroniky Pandarve ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY