Višuddhi – Krční čakra: Štítná žláza a krk

Višuddhi – Krční čakra: Štítná žláza a krk - Valerij Sineľnikov | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Valerij Sineľnikov
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Višuddhi – Krční čakra: Štítná žláza a krk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Višuddhi – Krční čakra: Štítná žláza a krk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valerij Sineľnikov. Číst Višuddhi – Krční čakra: Štítná žláza a krk Online je nyní tak snadné!

POPIS


První část této ojedinělé publikace vysvětluje vztah mezi oblastí působení uvedené čakry a konkrétními onemocněními, jež se mohou v dané části těla vyskytnout. Najdete zde skryté poselství následujících potíží spojených s krční čakrou: angína a kašel, poruchy štítné žlázy, ale i hluchota, šumění v uších či ušní záněty. Ve speciální kapitole autor uvádí několik jógových cviků, které jsou zvláště vhodné k dosažení rovnováhy právě v krčním centru. Druhá část knihy obsahuje 26 mandal a k nim přiřazených manter, zaměřených na léčení potíží souvisejících s konkrétní oslabenou částí krční čakry. Mandaloterapii a mantry je vhodné praktikovat, i když žádné zdravotní problémy nemáte, neboť působí nejen terapeuticky, ale rovněž preventivně.


...ladnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Višuddhi - Krční čakra - Valerij Sineľnikov, 2019 ... ... . 5. čakra - název, umístění. Pátá čakra má sanskrtský název VIŠUDDHI a říká se jí čakra KRČNÍ. Váže se k ní slabika HAM nebo HANG a barva světle až stříbřitě modrá. Pátá čakra se nachází v oblasti hrtanu mezi krční jamkou a ohryzkem a má šestnáct korunních plátků. Višuddhi - Krční čakra Autor: Sineľnikov, Valerij Nakladatel: Eugenika EAN: 9788081005848 ISBN: 978-80-8100-584-8 Překlad: Černík, Martin Popis: 1× kni ... Od nemoci k vyléčení: Čemu nás učí onemocnění štítné žlázy ... ... . Višuddhi - Krční čakra Autor: Sineľnikov, Valerij Nakladatel: Eugenika EAN: 9788081005848 ISBN: 978-80-8100-584-8 Překlad: Černík, Martin Popis: 1× kniha, brožovaná, 78 stran, česky Rozměry: 21 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Višuddhi - Krční čakra Mandaly pro zdraví - Štítná žláza a krk. Autor: Sineľnikov Valerij Jazyk: česk ... Ští...SOUVISEJÍCÍ KNIHY