Xibalba

Xibalba - Zbyněk Kučera Holub | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zbyněk Kučera Holub
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Xibalba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Xibalba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zbyněk Kučera Holub. Číst Xibalba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výpravný román z prostředí Střední Ameriky začíná v čase mýtů, zhruba 2000 let př. n. l. Tehdy se lovec Hadí tvář vydává zachránit svůj kmen... O více jak tisíc let později, v době starověkých mořeplavců, zavítá ke břehům Yucatánu loď fénického krále Chíráma z Tyru a jeho přítele Šalamouna. Kapitán Sanni s posádkou překonal neznámý oceán, aby splnil důležité poslání...Celý příběh vrcholí v hektické současnosti. Blíží se rok 2012 a pár přátel odlétá na vysněnou dovolenou do Mexika...<p.Čas je svázán. Osudy hrdinů tří různých epoch se proplétají. Společně musí čelit mocným nepřátelům - vládcům Xibalby, říše smrti.Autor čerpal inspiraci ze starých pověstí indiánských kultur Mezoameriky, především pak z mayského eposu Popol Vuh.Zbyněk Kučera Holub patří již řadu let k velmi aktivním českým autorům. Je členem autorského týmu tvořícího nejrozsáhlejší původní český RPG svět Asterion; podílel se na tvorbě již sedmi asterionských modulů. V roce 2007 mu vyšla první samostatná kniha Kaat, na kterou navázal jako autor i editor dalších titulů (Zrození Modrého měsíce, Krumpáč a motyky aneb Cesta za smrtí a zase zpátky, Město přízraků).


...(Mayan pronunciation: [ʃiɓalˈɓa]), roughly translated as "place of fear", is the name of the underworld (or Mitnal for the K'iche') in Maya mythology, ruled by the Maya death gods and their helpers ... Xibalba | Zak Storm Wiki | Fandom ... . In 16th-century Verapaz, the entrance to Xibalba was traditionally held to be a cave in the vicinity of Cobán, Guatemala. Cave systems in nearby Belize have also been referred to as ... Xibalba was entered through a cave or area of still water in Tlalticpac, which was the surface of the earth and the first of the nine underworld levels. The Milky Way was also considered an entrance to Xibalba and the road along which souls walked to meet their fate. Watch "the making of Xibalba" Credits Concept, Environments & Programming: Dominic S ... Qué es Xibalbá, el inframundo maya - Historia - Historia ... . The Milky Way was also considered an entrance to Xibalba and the road along which souls walked to meet their fate. Watch "the making of Xibalba" Credits Concept, Environments & Programming: Dominic Szablewski , Character Design & Artwork: Justin Spice , Music: Andreas Lösch , Special Thanks To: Sebastian...SOUVISEJÍCÍ KNIHY