Fakta o Finsku

Fakta o Finsku - Erlend Loe | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Erlend Loe
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Fakta o Finsku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fakta o Finsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erlend Loe. Číst Fakta o Finsku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další román oblíbeného norského autora Erlenda Loea, který vychází česky, plyne jako voda, jako voda ovšem neplyne plnění úkolu, který na sebe vzal jeho hlavní hrdina trpící fobií z vody – napsat brožuru o Finsku, jež by měla do této krásné země přilákat statisíce Norů, když o Finsku vůbec nic neví, nikdy tam nebyl, a co se týče cestování, je toho názoru, že lidé by se měli zdržovat raději doma. Není to tedy ani trochu snadná věc a situaci mu navíc ztěžují nejrůznější překážky v podobě neustále odtahovaného auta, vztahu, který naváže na odtahovém parkovišti se Sestrou, nebo záchranné výpravy pro Sestřina mladšího bratra Bima, jenž trvá na tom, aby se mu říkalo Skarphedin.


...o Finsku book. Read 47 reviews from the world's largest community for readers ... Fakta o Finsku - Erlend Loe | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Další román oblíbeného norského autora Erlenda Loea, který vychází č... Kniha Fakta o Finsku Přidat komentář. Dryáda. 1 07.12.2019. Končím na straně 68 a nehodnotím. ... This feature is not available right now. Please try again later. Román Fakta o Finsku je už čtvrtou knihou norského spisovatele Erlenda Loea přeloženou do češtiny. Jak už je u českých překladů Loea dobrým zvykem, také Fakta o Finsku ... Loe, Erlend: Fakta o Finsku - iLiteratura.cz ... . Jak už je u českých překladů Loea dobrým zvykem, také Fakta o Finsku se pyšní svým technickým zpracováním. Neotřele nápaditou a barevně vyváženou grafiku obálky podtrhuje kvalitní vazba, papír a estetický font písma. Fakta o Finsku som si kúpil ako ďalšiu Loeho knižku po prečítaných "Naivní. Super." a "Dopplerovi" a tešil som sa na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY