Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života

Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života - Janice Kaplan | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Janice Kaplan
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janice Kaplan. Číst Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bestsellerová autorka zkoumá v této knize fenomén „štěstí“. Přistupuje k němu téměř až vědecky a odkrývá jeho dopad na každodenní fungování každého z nás. V knize se také dočtete, jaká tajemství k úspěchu vedla v životě mnoha známých lidí. V případě že se nám podaří fenomén „štěstí“ zabudovat do oblasti rodiny, vztahů, zaměstnání a volného času, váš život nabere jiný směr – takový, jaký jste si vždycky přáli.


...ijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života Janice Kaplan Nakladatel: Pragma 2019 Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života kniha od: Janice Kaplan Jak přijít ke štěstí: Prožijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života Bestsellerová autorka zkoumá v této knize fenomén „štěstí" ... Max Kašparů 1. díl: Láska se vrací k tomu, kdo miluje - a ... ... . Přistupuje k němu téměř až vědecky a odkrývá jeho dopad na každodenní fungování každého z nás. Pragma Jak přijít ke štěstí - Janice Kaplan . Bestsellerová autorka zkoumá v této knize fenomén „štěstí". Přistupuje k němu téměř až vědecky a odkrývá jeho dopad na každodenní fungování každého z nás. V knize se také dočtete, jaká tajemství k úspěchu ve ... Holky to někdy nemaj lehký - Honzák Radkin - Večeřová ... ... . Přistupuje k němu téměř až vědecky a odkrývá jeho dopad na každodenní fungování každého z nás. Pragma Jak přijít ke štěstí - Janice Kaplan . Bestsellerová autorka zkoumá v této knize fenomén „štěstí". Přistupuje k němu téměř až vědecky a odkrývá jeho dopad na každodenní fungování každého z nás. V knize se také dočtete, jaká tajemství k úspěchu vedla v životě mnoha známých lidí. Pragma je české nakladatelství,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY