Myšlenky plné energie: Inspirace pro lepší život

Myšlenky plné energie: Inspirace pro lepší život - Josef Hlavička | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Hlavička
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Myšlenky plné energie: Inspirace pro lepší život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Myšlenky plné energie: Inspirace pro lepší život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Hlavička. Číst Myšlenky plné energie: Inspirace pro lepší život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka moudrých myšlenek přehledně uspořádaná tak, aby se v ní čtenář mohl snadno orientovat a podle potřeby rychle najít téma, které zrovna potřebuje. Někdy hledáte inspiraci, jak přistupovat k životu; někdy útěchu při pocitu marnosti; jindy třeba námět k jednání s lidmi, a tak podobně. Autor shromáždil citáty z děl mnoha různých osobností, které byly nějakým způsobem více či méně ovlivněny taoismem a zenem. Jejich ponaučení vám mohou posloužit, aniž byste museli být s těmito učeními lépe obeznámeni. Základnímu vhledu do taoismu, buddhismu a zenu je však pro zájemce věnována první část knihy. Tato univerzální příručka nadčasové moudrosti se může stát vaším stálým průvodcem: sloužit jako zdroj inspirace pro každodenní život a pomáhat vyrovnávat se s problémy, otázkami či pochybnostmi.


...y plné energie: Inspirace pro lepší život ... Knihy od: Josef Hlavička | preskoly.sk ... . Josef Hlavička ... Myšlenky plné energie Autor: Hlavička, Josef Nakladatel: Eugenika EAN: 9788081005923 ISBN: 978-80-8100-592-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: ... Kniha: Myšlenky plné energie -- Inspirace pro lepší život - Josef Hlavička Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Myšlenky plné energie od Josef Hlavička ... Kniha: Myšlenky plné energie -- Inspirace pro lepší život ... ... . Myšlenky plné energie od Josef Hlavička v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Knihy » Myšlenky plné energie » AKCIA - Argo (1) » AKCIA - Špeciálna zľava (44) ... Myšlenky plné energie Inspirace pro lepší ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY