Psychologie katastrof

Psychologie katastrof - Tibor Brečka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tibor Brečka
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie katastrof.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychologie katastrof ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tibor Brečka. Číst Psychologie katastrof Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vybrané kapitoly z psychologie katastrof je kniha, která má za cíl poskytnout psychologický pohled na některá témata, se kterými se v rámci vyrovnávání se s mimořádnými událostmi a katastrofami setkáváme. Kniha je psána zejména z pohledu příslušníků tří základních složek Integrovaného záchranného systému (IZS), tedy Hasičského záchranného sboru České republiky (HZS ČR), Policie České republiky (PČR) a Zdravotnické záchranné služby (ZZS), ovšem své si v ní najdou i příslušníci dalších složek IZS, ať již státních či soukromých, neziskových apod. Je ale samozřejmě určena hlavně všem, kteří z různých důvodů, pracovních či soukromých, přicházejí s touto problematikou do styku.


...gie katastrof je problematika, která ač byla dříve (z různých důvodů) opomíjena, se nyní dostává do popředí zájmu a je shledávána jako přínosná v mnoha různých ohledech ... E-psychologie ... . Psychologie totiž není věda odtržená od života, ale dá se říci, že je naopak vědou o životě samém. EUNAD-IP - European Network for Psychosocial Crisis Management - Assisting Disabled in Case of Disaster - Implementation . Duration: 01.01.2016 - 31.12.2017 The project EUNAD-IP is funded by the Directorate Humanitarian Aid and Civil Protection-DG ECHO. Following the accounts of the UN Disability Rights Conven ... Psychologie katastrof - Tibor Brečka od 6,95 € - Heureka.sk ... . Duration: 01.01.2016 - 31.12.2017 The project EUNAD-IP is funded by the Directorate Humanitarian Aid and Civil Protection-DG ECHO. Following the accounts of the UN Disability Rights Convention it aims towards the continuation of implementation and preparation of EU ... Úvod do psychologie katastrof. Gestalt psychologie, Gestalt psychoterapie . a analytická psychologie . Viktimologie z pohledu psychologie katastrof . Něco málo o agresi . Strach a stres . Emoce - a co s ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY