Trny v čase

Trny v čase - Jan Tomeš | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Tomeš
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trny v čase.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trny v čase ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Tomeš. Číst Trny v čase Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvacetiletá Karolína studuje filozofii a zdávají se jí podivné sny. Kdyby se jí nerozbil počítač a nebyla zoufalá, tomu cizímu klukovi, co ji oslovil v kavárně, by nikdy nenapsala. Tomáš: floutek, co se jen vychloubá! To známe. Jenže je to právě Tomáš, kdo Karolínu bez předsudků a rychlých závěrů vyslechne. Karolína totiž také pátrá, kdo vlastně byla její máma a kam zmizela. A tak se tihle dva vydávají na dobrodružnou cestu po Evropě i filozofických směrech a přehodnocují svá stanoviska. O Trny v čase by měli zavadit především ti, kdo se v dětství s chutí ztratili v Sofiině světě a záhady je nepřestaly lákat ani v dospělém věku. Jan Tomeš přichystal literární výlet po celé Evropě i myšlenkových proudech a také ukázal, že mileniálové nemají v hlavě jen avokádo.


...ěh o studentce filozofie, která hledá mámu a snaží se pochopit svět O Trny v čase by měli zavadit především ti, kdo se v dětství s chutí ztratili v Sofiině světě a záhady je nepřestaly lákat ani v dospělém věku ... Trny v čase / Nejlevnější knihy ... . Jan Tomeš přichystal literární výlet po celé Evropě i myšlenkových proudech a také ukázal, ... O Trny v čase by měli zavadit především ti, kdo se v dětství s chutí ztratili v Sofiině světě a záhady je nepřestaly lákat ani v dospělém věku. Jan Tomeš přichystal literární výlet po celé Evropě i myšlenkových proudech a také ukázal, že mileniálové nemají v hlavě jen avokádo. Trny v čase jsou přesně ta knížka, kterou bych si bývala potřebovala pře ... Trny v čase - Jan Tomeš | Databáze knih ... . Jan Tomeš přichystal literární výlet po celé Evropě i myšlenkových proudech a také ukázal, že mileniálové nemají v hlavě jen avokádo. Trny v čase jsou přesně ta knížka, kterou bych si bývala potřebovala přečíst v dospívání. Nikdy není příliš brzy na to představi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY