Ve tvých snech: Modrá volavka 4

Ve tvých snech: Modrá volavka 4 - Kristan Higginsová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kristan Higginsová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve tvých snech: Modrá volavka 4.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve tvých snech: Modrá volavka 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristan Higginsová. Číst Ve tvých snech: Modrá volavka 4 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Emmaline Nealová nutně potřebuje rande. Stačí jedno rande – aby zvládla svatbu exsnoubence a nezbláznila se. Ovšem v Manningsportu není moc velký výběr. Co byste také čekali při populaci 715 obyvatel. Vlastně tu je jedna možnost: místní hrdina a lamač ženských srdcí Jack Holland. Ovšem měl by Jack zájem o ženu, jako je Emmaline? Když ale svatební přípravy naberou nečekaný obrat, uvědomí si Emmaline, že to byl bláznivý nápad. Jack je příliš hezký, příliš populární… Proč tedy ale jen s ní mluví o svých nejhlubších pocitech? Proč jenom jí se svěřuje? Pokud chce Emmaline získat svého muže snů, musí v něj začít věřit.


...ch snech kniha od: ... Série Modrá volavka mě opravdu nepřestane nudit ... Modrá volavka: Ženíchov svedok - Kristan Higgins ... ... . Sice je jasné, kdo k sobě patří. Ale autorka vždy přijde s novou myšlenkou, jak k sobě ústřední dvojici dostat. Emmalline je obyčejná ženská, což jen zvyšuje její prestiž. Jack a jeho poblouznení první manželkou naopak vyvolává pocit, že ... Ve tvých snech Modrá volavka 4. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro př ... Kniha Ve tvých snech - Kristan Higgins | Dobré Knihy.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY