Jakubův cestovní deník 2: Z Mexika do Kanady přes Skalisté hory

Jakubův cestovní deník 2: Z Mexika do Kanady přes Skalisté hory - Jakub Čech | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Čech
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jakubův cestovní deník 2: Z Mexika do Kanady přes Skalisté hory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jakubův cestovní deník 2: Z Mexika do Kanady přes Skalisté hory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Čech. Číst Jakubův cestovní deník 2: Z Mexika do Kanady přes Skalisté hory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do svých čtyřiceti jsem jen pracoval nebo se válel na gauči. Pak jsem začal chodit. V roce 2018 jsem už podruhé stanul na hranici Mexika a USA, abych tentokrát s lehkým batohem a kanadskou parťačkou došel do Kanady po hřebeni Skalistých hor a zjistil, proč se v souvislosti s 4 500 km dlouhým Continental Divide Trailem používá věta „Obejmi brutalitu.“ Co bude těžší? Projít divočinou, nebo sladit rozdílné představy o společném fungování? Pěšky skrz Skalisté hory.


...v cestovní deník 2: Z Mexika do Kanady přes Skalisté hory ... Jakubův 2. cestovní deník: Continental Divide Trail ... ... . Jakub Čech ... Jakubův cestovní deník 2 Autor: Čech, Jakub Nakladatel: XYZ EAN: 9788075973863 ISBN: 978-80-7597-386-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 416 stran, česky Rozměry: 13,2 × 19 cm Rok vydání: ... Jakubův cestovní deník 2: Z Mexika do Kanady přes Skalisté hory. ... Pěšky skrz Skalisté hory . Do svých čtyřiceti jsem jen pracoval nebo se válel na gauči. Pak jsem začal chodit. V roce 2018 jsem už podruhé stanul ... Jakubův cestovní deník 1 & 2 - sada knih - Jakub Čech ... ... . Pak jsem začal chodit. V roce 2018 jsem už podruhé stanul na hranici Mexika a USA, abych tentokrát s lehkým batohem a kanadskou parťačkou došel do Kanady po hřebeni ... Jakubův cestovní deník. Pěšky z Mexika do Kanady za 121 dní. Do svých čtyřiceti let byl Jakub gaučový povaleč. O dva roky později, v dubnu 2016, se postavil na hranice Mexika a USA a se šest a půl kilovým batohem na zádech vyrazil na sever. Jakubův cestovní deník 2. Pěšky skrz Skalisté hory. Jakubův cestovní deník 2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY