Králové ve stínu

Králové ve stínu - Zdeněk Grmolec | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Grmolec
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Králové ve stínu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Králové ve stínu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Grmolec. Číst Králové ve stínu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Králi ve stínu jsou myšleni panovníci Vladislav a Ludvík z rodu Jagellonců. Román líčí jejich životní osudy, vypráví např. o stavbě Vladislavského sálu v Praze na Hradčanech, ale i o Vladislavově netradičním přístupu k výběru manželek. Ludvík Jagellonský vystupuje v románu jako rytíř bezmoci, jehož počínání nutně vedlo k porážce od Turků v bitvě u Moháče. Autor barvitě vypráví i o životech dalších postav, např. stavitele Benedikta Rejta, syna Jiřího z Poděbrad Hynka i uherského krále Matyáše.


...Koupit eknihu. Králi ve stínu jsou myšleni panovníci Vladislav a Ludvík z rodu Jagellonců ... Králové ve stínu - Zdeněk Grmolec — Kniha.cz ... . Román líčí jejich životní osudy, vypráví např. o stavbě Vladislavského sálu v Praze na Hradčanech, ale i o Vladislavově netradičním přístupu k výběru manželek. Králi ve stínu jsou myšleni panovníci Vladislav a Ludvík z rodu Jagellonců. Román líčí jejich životní osudy, vypráví např. o stavbě Vladislavského sálu v Praze na Hradčanech, ale i o Vladislavově netradičním p ... E-kniha: Králové ve stínu - Zdeněk Grmolec | Knihy.ABZ.cz ... . o stavbě Vladislavského sálu v Praze na Hradčanech, ale i o Vladislavově netradičním přístupu k výběru manželek. Králové ve stínu. Králové ve stínu Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788024386423. Zdeněk Grmolec. Historický román z doby Jagellonců. Manufacturer: MOBA. Varianta: Kniha 239 Kč. Další varianta: E-Kniha ... Králové ve stínu 2019; Ošklivé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY