Magická Antarktida: Tam, kde končí sny

Magická Antarktida: Tam, kde končí sny - Karin Pavlosková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karin Pavlosková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Magická Antarktida: Tam, kde končí sny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magická Antarktida: Tam, kde končí sny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karin Pavlosková. Číst Magická Antarktida: Tam, kde končí sny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sto let starý trojstěžník, který dosud pluje na plachty, vyplouvá v únoru roku 2008 na svou sedmou výpravu do Antarktidy. Na pomyslném konci světa a také konci Jižní Ameriky se schází padesát pět lidí deseti různých národností. Tito lidé se nikdy předtím neviděli, profesionální posádku tvoří šestnáct z nich, zbytek jsou nadšenci, kteří by se během plavby trvající dva měsíce měli profesionálními jachtaři teprve stát. Autorka se na tuto dobrodružnou výpravu dostala jako první Češka v pozici lodní lékařky. Plavba do nejodlehlejších míst naší planety je spojena s překonáváním bouří, zimy, neustálého mokra a prochladnutí a hlavně s překonáním sama sebe. Pod rouškou cestopisného charakteru knihy čtenáře provází psychologické vykreslení jednotlivých postav a vývoj mezilidských vztahů na palubě. Příběhy zachycují napětí i spřízněnost osudů účastníků plavby a pojí se do sounáležitosti lásky, ale i nenávisti. Kniha je doplněna množstvím exkluzivních fotografií.


... Antarktida: Tam, kde končí sny Karin Pavlosková Nakladatel: Mladá fronta 2009 > Magická Antarktida-7% ... Sny a jejich skrytý význam - Články - Astronákupy ... ... Kniha je doplněna množstvím exkluzivních fotografií. (tam, kde končí sny) Předmětná hesla Námořní výpravy - Antarktický oceán Antarktida - Vlastivěda. Související tituly dle názvu: Antarktida Prošek Pavel Cena: 512 Kč A jako Antarktida / Pohled z druhé strany ... Tam, kde končí sny. Sto let starý trojstěžník, který dosud pluje na plachty, vyplouvá v únoru roku 2008 na svou sedmou ... Kniha: Magická Antarktida (Karin Pavlosková) | Martinus ... . Sto let starý trojstěžník, který dosud pluje na plachty, vyplouvá v únoru roku 2008 na svou sedmou výpravu do Antarktidy. Na pomyslném konci světa a také na konci Jižní Ameriky se schází padesát pět lidí deseti různých národností. Podtitul: Tam, kde končí sny Sto let starý trojstěžník, který...SOUVISEJÍCÍ KNIHY