Pandořina skříňka: Nejvýznamnější psychologické experimenty 20. století

Pandořina skříňka: Nejvýznamnější psychologické experimenty 20. století - Lauren Slaterová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lauren Slaterová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pandořina skříňka: Nejvýznamnější psychologické experimenty 20. století.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pandořina skříňka: Nejvýznamnější psychologické experimenty 20. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren Slaterová. Číst Pandořina skříňka: Nejvýznamnější psychologické experimenty 20. století Online je nyní tak snadné!

POPIS


Americká psycholožka Lauren Slater nás ve své knize na pomezí odborného a beletristického textu seznamuje se zásadními psychologickými experimenty 20. století. Snaží se vystihnout osobnost jednotlivých badatelů. Hledá účastníky studií, kontaktuje příbuzné a přátele slavných vědců. Také se některé pokusy snaží zopakovat nebo alespoň podrobně pochopit jejich průběh a okolnosti. Uvažuje o etice výzkumů a o jejich důsledcích pro vědu, praxi i chápání lidské mysli. Její reportážní styl pojímá dějiny psychologie jako soubor napínavých příběhů, které popisují, čeho všeho je člověk – badatel i testovaný jedinec – schopen. Lauren Slater vystudovala literaturu a psychologii. Je autorkou sedmi knih, v nichž popularizuje psychologická témata, a nositelkou několika literárních cen.


...znamnější psychologické experimenty dvacátého století ... Pandořina skříňka: Nejvýznamnější psychologické ... ... . Kniha americké psycholožky seznamuje českého čtenáře se zásadními psychologickými experimenty 20. století. ... Kniha Pandořina skříňka Přidat komentář. Petanee. 10. ledna. Kniha nabízí zběžný pohled na vybranou množinu experimentů , přes které se ... Kniha: Pandořina skříňka.Nejvýznamnější psychologické experimenty 20. století. Lauren Slater, Portál, 2019. Lauren Slater, ame ... Pandořina skříňka: Nejvýznamnější psychologické ... ... . století. Lauren Slater, Portál, 2019. Lauren Slater, americká psycholožka a spisovatelka, autorka několika knih a řady odborných i populárně-naučných článků, je absolventkou Brandeisovy univerzity, kde vystudovala obor britská a americká literatura a také Harvardské a Bostonské univerzity, na ... Přečteno: Pandořina skříňka - nejvýznamnější psychologické experimenty 20. století Autor: Lauren Slater Překlad: Jan Kosek Počet stran...SOUVISEJÍCÍ KNIHY