Sedmá funkce jazyka

Sedmá funkce jazyka - Laurent Binet | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Laurent Binet
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmá funkce jazyka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmá funkce jazyka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laurent Binet. Číst Sedmá funkce jazyka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý román autora pozoruhodné knihy HHhH se opět pohybuje v historických kulisách, ale tentokrát jde o minulost o něco méně vzdálenou – o osmdesátá léta dvacátého století – a o radikální změnu žánru: Laurent Binet se místo historického románu pouští do vod postmoderny, krimirománu a konspiračního thrilleru. Historické události už nerekonstruuje do co nejpřesnějších detailů, nýbrž je coby výchozí materiál mistrně a hravě mísí s fikcí. Je 25. února 1980 a v jedné pařížské ulici srazila dodávka chodce. Šlo by zřejmě o tragickou, leč ničím výjimečnou událost, nebýt toho, že oním chodcem byl světoznámý francouzský sémiolog Roland Barthes a že se právě vracel z oběda s prezidentským kandidátem Françoisem Mitterrandem. Vydání knihy podpořil Francouzský institut v Praze.


... funkce jazyka Autor: Binet, Laurent Nakladatel: Argo EAN: 9788025721445 ISBN: 978-80-257-2144-5 Originál: La septieme fonction du langage Překlad: Marková, Michala Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Sedmá funkce jazyka / Nejlevnější knihy ... . vydání) Slova, pro která se zabíjí Laurent Binet: Sedmá funkce jazyka.Přel. Michala Marková, Argo, Praha, 2017, 376 s.. Francouzský spisovatel Laurent Binet napsal potměšilou mystifikaci, která čtenáře dokáže bavit na několika úrovních podle jeho sčetlosti a hloubky vzdělání v kontextu tématu. Mnohé francouzské čtenáře toto dílo popudilo, protože se dotklo řady ikon ... Kniha Sedmá funkce jazyka Přidat komentář. Jackjelly. 10 15. dubna. Už dlouho jsem nečetl něco tak zábavného a současně provokujícího mé sebevědomí. ... Sedm ... Sedmá funkce jazyka (Laurent Binet) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Mnohé francouzské čtenáře toto dílo popudilo, protože se dotklo řady ikon ... Kniha Sedmá funkce jazyka Přidat komentář. Jackjelly. 10 15. dubna. Už dlouho jsem nečetl něco tak zábavného a současně provokujícího mé sebevědomí. ... Sedmá funkce jazyka . Laurent Binet; Laurent Binet ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY