V bezpečí a svoboden

V bezpečí a svoboden - Bernhard Häring | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bernhard Häring
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V bezpečí a svoboden.pdf


Chcete si knihu přečíst?V bezpečí a svoboden ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernhard Häring. Číst V bezpečí a svoboden Online je nyní tak snadné!

POPIS


Českému čtenáři je německý redemptorista Bernhard Häring doposud znám zejména z titulů Jde to i jinak: Cesty k novým vztahům v církvi, Moje zkušenosti s církví v Africe, Viděl jsem tvé slzy, Láska je víc než přikázání či Bez východiska? Cesta k lidštější pastoraci rozvedených a znovu sezdaných, tedy z děl pokrývajících poměrně malou část Häringova díla, byť důležitou, protože se tematicky týká oblastí, v nichž český čtenář dlouho postrádal dialog, alternativní výklad problematiky, promýšlení možností, otevřenost. Tak jako jinde, i v českém prostředí si Bernhard Häring získal pozornost a důvěru jako teolog, který katolickou církev myslí a prožívá jako duchovní a morální domov lidí v konkrétních historických, politických, kulturních a osobních situacích a jehož snahy vycházejí vstříc potřebě jednotlivců i společenských skupin vnímat se jako Bohem milovaní a církví slyšení i v situacích, které nemají takříkajíc standardní charakter. Jako teolog, spolutvůrce dokumentů vzešlých z II. vatikánského koncilu, aktivní činitel na poli ekumeny i podněcovatel debat a názorových posunů v rámci katolické církve je ostatně znám celosvětově.


... bezpečí a svoboden Autor: Häring, Bernhard Nakladatel: Barrister & Principal EAN: 9788087029657 ISBN: 978-80-87029-65-7 Originál: Geborgen und Frei ... Bernhard Häring - Wikipedie ... ... V bezpečí a svoboden - Barrister & Principal ... bezpečí a svoboden Autor: Häring, Bernhard Nakladatel: Barrister & Principal EAN: 9788087029657 ISBN: 978-80-87029-65-7 Originál: Geborgen und Frei. Mein Leben Překlad: Blahutková, Daniela Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 13 × 19,7 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) V bezpečí a svoboden 245.0 Kč Českému čtenáři je německý redemptorista Bernhard Häring doposud znám zejména z titulů Jde to i jinak: Cesty k novým vztahům v církvi , Moje zkušenosti s církví v Africe , Viděl jsem tvé slzy , Láska je víc než přikázání či Bez východiska? Dostává-li se nyní autobiografická kniha V bezpečí a svoboden do českého prostředí, vrchovatou měrou naplní očekávání čtenářů, kteří ji otevřou se zájmem o životní osudy, osobnost a celkovou životní vizi Bernharda Härin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY