Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky

Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky - Belle de Jour | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Belle de Jour
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Belle de Jour. Číst Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Belle de Jour je literární pseudonym prvotřídní prostitutky pracující v Londýně. Toto je její příběh… Od léta 2003 do podzimu 2004 Belle mapovala každodenní dobrodružství ve své branži i mimo ní, a to v otevřeném, čtivém webovém deníku, za který dostala literární cenu. Nyní ve svých Intimních dobrodružstvích Belle přepracovala tyto deníkové záznamy a prozradila (mimo jiné věci), jak se z ní stala prostitutka, jaký je to pocit dělat to pro peníze a kde si koupit pro tuto práci nejlepší kalhotky. Od debat o literárních kvalitách Martina Amise s nahými klienty až k pašování důtek do luxusních hotelů se jedná o líčení sexuálního života vyšších tříd a o vhled do tajného života této výjimečné ženy.


...í dobrodružství jedné londýnské prostitutky Autor: de Jour, Belle Nakladatel: Columbus EAN: 9788072492558 ISBN: 978-80-7249-255-8 Originál: The Intimate Adventures of a London Call Girl Překlad: Faktor, Viktor Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2009 (1 ... Intimní | Slovník cizích slov ... . vydání) Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky kniha od: Belle De Jour (p) 56 % ... Kniha Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Přidat komentář. regulax. 1 14.07.2017. Příběh psaný formou deníku s erotickými prvky. ... Kniha: Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky - Jour Belle de. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provo ... Belle de Jour- intimní dobrodružství jedné londýnské ... ... ... Kniha Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Přidat komentář. regulax. 1 14.07.2017. Příběh psaný formou deníku s erotickými prvky. ... Kniha: Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky - Jour Belle de. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY