Jak uspokojit ženu v posteli i mimo ní

Jak uspokojit ženu v posteli i mimo ní - Daylle Deanna Schwartz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daylle Deanna Schwartz
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak uspokojit ženu v posteli i mimo ní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak uspokojit ženu v posteli i mimo ní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daylle Deanna Schwartz. Číst Jak uspokojit ženu v posteli i mimo ní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Staňte se pro svou partnerku tím nejlepším mužem na světě! Naučte se strategii ideální komunikace mezi vámi, poučte se, co od vás ženy očekávají v posteli! Tato kniha je klíčem ke kvalitnějším vztahům i kvalitnějšímu sexu.Autorka vám odkrývá tajemství, po jejichž prozrazení prahnete, a i vaše milenky doufají, že je odhalíte: Co si ženy skutečně myslí o velikosti penisu Jak je to vlastně s ženským orgasmem Po čem ženy touží Jak zařídit, aby vás opravdu chtěla Co ženám říkat a co před nimi rozhodně nikdy nevyslovit ani šeptemTato kniha je plná příkladů ze života i praktických rad a bude vaším dobrým rádcem na cestě za lepším pochopením žen – a to jak v posteli, tak i mimo ni!Autorka je specialistkou na partnerské vztahy a již mnoho let vede kurzy na toto téma určené mužům.


...ní tempa je pro ženu rušivé. Buďte důkladní ... Jak uspokojit ženu v posteli i mimo ní - Schwartz Deanna ... ... . Když je pochva dostatečně vlhká, opatrně do ní zasuňte 1-2 prsty. Na přední vnitřní straně pochvy najdete drobný výstupek (ne vždy - žena ho může mít i hluboko mimo dosah). Jemně ho drážděte. Je velmi citlivý, takže žádné silné „tahy". Polichoťte ženu v posteli. Zvednete jí sebevědomí a příště bude zase o něco odvázanější a více si to s vámi užije.Jen protože jste v ní, neznamená to, že byste ... Jak uspokojit ženu v posteli - Svět Svádění.cz ... .Jen protože jste v ní, neznamená to, že byste se ji měli přestat všímat, hlaďte ji. líbejte ji, masírujte ji. Źeny jso uvelice citlivé na toto. Jak uspokojit ženu v posteli i mimo ní Daylle Deanna Schwartz. Buďte své partnerce panem Božským! Staňte se pro svou partnerku tím nejlepším mužem na světě! Naučte se strategii ideální komunikace mezi vámi, poučte se, co od vás ženy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY