Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou

Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou - Carolina Costová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Carolina Costová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carolina Costová. Číst Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chystáte se na velké dobrodružství jménem manželství? Jste už nějaký čas spolu a bilancujete? Pak je tu právě pro vás tato kniha! Co vás na vašem partnerovi kdysi okouzlilo? Jaká je vaše oblíbená píseň? Jste do sebe pořád zamilovaní? Co jste se jeden od druhého naučili? – Když si na tyto otázky upřímně odpovíte, váš vztah se může prohloubit a můžete mít jasněji v tom, co očekávat od společného života. Knížka obsahuje řadu námětů k zamyšlení, vtipných kreseb a citátů, které potvrdí vaše zkušenosti, posunou vás dál a zároveň inspirují k tomu, jak vašemu vztahu dodat novou energii. Pomůže vám upevnit vztah a přistupovat ke vzájemným rozdílům s humorem, hravostí a jistou lehkostí. Kniha je určena snoubeneckym párům, novomanželům i manželskym párům, které hledají oživení svého vztahu. Vítaným pomocníkem se stane pro manželské poradce a pro ty, kdo druhé oddávají či připravují na uzavření manželství.


...e vám upevnit vztah a přistupovat ke vzájemným rozdílům s humorem, hravostí a jistou lehkostí ... Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou - Carolina ... ... . Kniha je určena snoubeneckým párům, novomanželům i manželským párům, které hledají oživení svého vztahu. ... Kniha hrou Carolina Costová ... Manželství: dobrodružství ve dvou. Kniha je určena snoubeneckym párům, novomanželům i manželskym párům, které hledají oživení svého vztahu. Vítaným pomocníkem se stane pro manželské poradce a pro ty, kdo druhé oddávají či připravu ... Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou | Dumknihy ... ... . Vítaným pomocníkem se stane pro manželské poradce a pro ty, kdo druhé oddávají či připravují na uzavření manželství. (dobrodružství ve dvou : kniha hrou) Manželství hrou. Manželství hrou + tchyně to zaťídí je společenská hra pro dospělé. Hra je určena pro dvojici ať už v manželském svazku, či pro ty, co do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY