Mezopotámie: Ve službách velekněžky

Mezopotámie: Ve službách velekněžky - Veronika Válková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Válková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezopotámie: Ve službách velekněžky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mezopotámie: Ve službách velekněžky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Válková. Číst Mezopotámie: Ve službách velekněžky Online je nyní tak snadné!

POPIS


To město, Uruk, vypadalo jako zničené přírodní katastrofou. Bylo to však dílo krále Narám-Sína. Setkání s mladým obchodníkem Tilharem, který v Uruku ztratil celou rodinu, a neuvěřitelná souhra náhod, zapletou Báru do vrcholně důležité a nebezpečné mise – doručit právě králi Narám-Sínovi vzkaz od jeho tety, velekněžky Encheduanny, které jde o život. Jenže pokud bude vzkaz doručen, potká i další město stejný osud jako Uruk. Báru navíc doprovází Tilhar, který Narám-Sínovi přísahal smrt... Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí.


...mie -- Ve službách velekněžky - Válková, Veronika; Kopl, Petr ; Neuvěřitelná souhra náhod zaplete Báru do nebezpečné mise - doručit králi Narám-Sínovi vzkaz od jeho tety, velekněžky Encheduanny, které jde o život ... Mezopotámie - Válková Veronika, Kopl Petr | Bambook ... . Zvládne to Bára v Mezopotámii? MEZOPOTÁMIE - Ve službách velekněžky. O Mezopotámii už se Bára učila ve škola. Představovala si ji vždycky skoro jako vyprahlou poušť, ale hustý lijavec, který tam zažila, nebyl to největší dobrodružství. Do těch chrámovýc intrik se vlastně zapletla úplně proti své vůli, a teď je na ní a jejích dvou přátelích ... Mezopotámie leží v povodí řek Eufrat a Tigris.Řeky pramení v Arménské vysočině na území dnešn ... Mezopotámie - Ve službách velekněžky GRADA Publishing, a. s. ... . Do těch chrámovýc intrik se vlastně zapletla úplně proti své vůli, a teď je na ní a jejích dvou přátelích ... Mezopotámie leží v povodí řek Eufrat a Tigris.Řeky pramení v Arménské vysočině na území dnešního Turecka, kde se na jednom místě jejich tok přibližuje na vzdálenost asi 30 kilometrů.Poté Tigris teče rychle na východ a pak na jihovýchod, zat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY