Inkoustové epolety

Inkoustové epolety - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Inkoustové epolety.pdf


Chcete si knihu přečíst?Inkoustové epolety ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Inkoustové epolety Online je nyní tak snadné!

POPIS


Inkoustové epolety jsou sbírka rondelů, rondeletů, pantoumů a trioletů. S archaickými formami pracuji, protože obsahem těchto básní jsou pouze mé imprese bez hlubších konotací. Snažím se všímat si života, který mě míjí i který si sám hnětu, ač jsem mizerým sochařem. Jsem jako kočka, která se schovává v příliš úzké váze. Snažím se vecpat do těsných rondelů, abych věděl, kde mám nohy a ruce, kde pero, kde fajku.


...ové epolety jsou sbírka rondelů, rondeletů, pantoumů a trioletů ... Inkoustové epolety | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . S archaickými formami pracuji, protože obsahem těchto básní jsou pouze mé imprese bez hlubších konotací. Snažím se všímat si života, který mě míjí i který si sám hnětu, ač jsem mizerým sochařem. Pointa, Praha. 3,909 likes · 58 talking about this. Online nakladatelská služba využívající k vydávání knih crowdfunding. Inkoustové epolety jsou sbírka rondelů, rondeletů, pantoumů a ... Čteme české autory: Recenze: INKOUSTOVÉ EPOLETY (Robin ... ... . Inkoustové epolety jsou sbírka rondelů, rondeletů, pantoumů a trioletů. S archaickými formami pracuji, protože obsahem těchto básní jsou pouze mé imprese bez hlubších konotací. Snažím se všímat si života, který mě míjí i který si sám hnětu, ač jsem mizerým sochařem. Jsem jako kočka,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY