Kouřové signály

Kouřové signály - Jiří Žáček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Žáček
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouřové signály.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouřové signály ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Žáček. Číst Kouřové signály Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aforismy, satirické verše, vtipné glosy, bonmoty a další kouřové signály Jiřího Žáčka s ilustracemi Milana Janáčka.Pravý aforismus je jako diamant. Přečtete ho naráz, ale můžete ho číst ještě mnohokrát a stále bude mít neotřelý lesk. Aforismy mají tu přednost, že jsou stručné. A myšlenky s espritem a vtipem odpoví i na největší otázky a záhady. Jiří Žáček je doplnil humornými a satirickými verši a také glosami k dnešním dnům, kdy ze staré dobré pravdy se stala pouhá informace a stará dobrá lež se zmodernizovala, aby se změnila v dezinformaci.


...vý signál je způsob vizuálního dorozumívání na dálku pomocí ohně ... Kouřové signály - Velké péro konečně... ... . Význam může nést světlo ohně, barva plamenů, barva a intenzita kouře nebo jeho přerušování, popřípadě kombinace více ohňů.. Historie. Strážní hlídky na Velké čínské zdi používaly kouřové signály k předávání zpráv o pohybu nepřátel už v 8. století př.n.l. Například v ... Renfield. Trvalo mi osmnáct let, než jsem se k tomuto "jinému" filmu dostal. Přece jen jsem o něm tenkrát četl v nemocnici, což je místo, na kte ... Kouřové signály / Smoke Signals (1998) | ČSFD.cz ... . Přece jen jsem o něm tenkrát četl v nemocnici, což je místo, na které člověk raději zapomíná a tak jsem poněkud zapomněl i na Kouřové signály. Otcovy děti - Kouřové signály album: Noc a den (2003, Sisyfos Records) Jarda Svoboda Po ránu jsou ohně vyhaslé A jen z popela jde d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY