Bylinková první pomoc

Bylinková první pomoc - Martin Ježek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Ježek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bylinková první pomoc.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bylinková první pomoc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Ježek. Číst Bylinková první pomoc Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rychlost, výkon, energie, neúnavnost. Kolem toho se dnešní svět točí. Naše tělo i hlava se tomu snaží přizpůsobit, co můžou. Ale občas na všechno nestačí a my onemocníme. Jako nejsnazší se nabízí sáhnout po syntetických produktech farmaceutického průmyslu. Stále v nás však zůstaly sebezáchovné mechanismy, které říkají, že to jde i jinak. Cestu nám ukazují lidé ovládající umění léčit bylinami. A bylinky fungují. Jen jim musíme trochu věřit.


...á zahrádka. Založení bylinkové zahrádky není nic těžkého ... Bylinková první pomoc | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Ze všeho nejdříve je potřeba si vybrat správné místo, navrhnout si, jaké bylinky budete chtít pěstovat, a pak si podle toho zařídit záhon. ... Majoránka jako analgetikum i první pomoc při nachlazení ... Bylinková první pomoc Martin Ježek. Jaké bylinky je dobré mít doma a s čím nám můžou pomoci. Rychlost, výkon, energie, neúnavnost. Kolem toho se dnešní svět točí. Naše tělo i hlava se tomu ... Soutěž o knihu Bylinková první pomoc | Vaše soutěže ... . Kolem toho se dnešní svět točí. Naše tělo i hlava se tomu snaží přizpůsobit, co můžou. Ale občas na všechno nestačí a my onemocníme. Jako nejsnazší se nabízí sáhnout po ... Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com Potýkáte se s následky rýmy nebo alergie? Ať použijete sebe měkčí textilie či jednorázové papírové kapesníky, stejně se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY