Fascinace neviditelností

Fascinace neviditelností - Josef Fulka, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Fulka,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Fascinace neviditelností.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fascinace neviditelností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Fulka,. Číst Fascinace neviditelností Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaroslav Havlíček je čtenářské veřejnosti znám především díky románům Petrolejové lampy a Neviditelný, které se staly i předlohami filmového zpracování. Ojedinělost a významová vrstevnatost Havlíčkových děl však dnes ustupuje poněkud do pozadí, a to i přesto, že leitmotivy Havlíčkových textů mají stále čím oslovit. O postižení této aktuálnosti a předvedení interpretační otevřenosti Havlíčkových textů se pokouší soubor studií "Fascinace neviditelností". Nejde přitom cestou historicko-literární ani cestou systematické motivové analýzy, nýbrž rozvíjí některé dílčí motivy, a to v rozmanitých interpretačních přístupech. Interpretační alternativy formulované z pozic hermeneutiky, fenomenologie, strukturalismu, existencialismu či psychoanalýzy tak otevírají vhled do významové a motivové vrstevnatosti Havlíčkových děl.


...ce neviditelnosti (Czech Edition) [Josef Fulka, Jaroslav Novotny] on Amazon ... Josef Fulka - Megaknihy.cz ... .com. *FREE* shipping on qualifying offers. Jaroslav Havlicek je ctenarske verejnosti znam predevsim diky romanum Petrolejove lampy a Neviditelny Fascinace neviditelností-- autor: Fulka Josef, Novotný Jaroslav Maják na útesu lastur a povídka Agapo Fascinace džihádem-- autor: Martinez-Gros Gabriel Hory v hlavě-- autor: Macfarlane Robert. Komentáře ke slovu fascinace O postižení této aktuálnosti a předve ... Josef novotný - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Komentáře ke slovu fascinace O postižení této aktuálnosti a předvedení interpretační otevřenosti Havlíčkových textů se pokouší soubor studií "Fascinace neviditelností". Nejde přitom cestou historicko-literární ani cestou systematické motivové analýzy, nýbrž rozvíjí některé dílčí motivy, a to v ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY