Moučníky: Krok za krokem podle fotografií

Moučníky: Krok za krokem podle fotografií - Marianne Magnier-Moreno | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marianne Magnier-Moreno
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moučníky: Krok za krokem podle fotografií.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moučníky: Krok za krokem podle fotografií ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marianne Magnier-Moreno. Číst Moučníky: Krok za krokem podle fotografií Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ať už chcete sladce zahájit den, překlenout odpoledne či završit nedělní oběd, vezměte do ruky tuto knihu. Rafinované dobroty pro každou příležitost zvládne s pomocí názorných fotografických návodů bez problémů i začátečník. Podle unikátních snímků, na nichž opravdu uvidíte jednotlivé fáze přípravy, dokážete vytvořit báječné koláče, rozličné moučníky, lahodné krémy i bábovky. Všechny techniky jsou podrobně popsány tak, aby vám skutečně nic neuteklo, a vy jste mohli svým blízkým nabídnout to nejlepší. Stačí si jen vzít zástěru, vařečku a začít!S touto kuchařskou knihou se podle fotografií naučíte připravovat: dokonalé krémy: anglický, máslový, mandlový… náplně a polevy: karamelové, ledové, čokoládové… snadné koláče z celého světa: jogurtový, brownie, zázvorový i banánový s ořechy… moučníky z odpalovaného a listového těsta: větrníčky, banánky, tříkrálový galette des rois… sýrové a plněné pochoutky: tiramisu, čokoládová charlotte, kávový závin…a na závěr k zakousnutí k šálku kávy: bábovky, pusinky, koblihy, muffiny, sušenky, lívance.


...ul: Krok za krokem podle fotografií Úžasně jednoduchá a názorná kuchařka rychlých a lahodných receptů na moučníky, zákusky, muffiny a další laskominy - jak pro sváteční chvíle, tak i pro běžné využití (třeba ... Moučníky - Marianne Magnier-Moreno | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... PDF Tři zkušené autorky, tři zajímavé techniky, návody krok za ... ... ul: Krok za krokem podle fotografií Úžasně jednoduchá a názorná kuchařka rychlých a lahodných receptů na moučníky, zákusky, muffiny a další laskominy - jak pro sváteční chvíle, tak i pro běžné využití (třeba ... Moučníky . Krok za krokem podle fotografií Titul: Moučníky Autor: Mariann...SOUVISEJÍCÍ KNIHY