PH zázrak - zhubněte odkyselením

PH zázrak - zhubněte odkyselením - Robert Young | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Young
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
PH zázrak - zhubněte odkyselením.pdf


Chcete si knihu přečíst?PH zázrak - zhubněte odkyselením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Young. Číst PH zázrak - zhubněte odkyselením Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak dosáhnout vyváženého vnitřního prostředí a ideální tělesné hmotnosti. Nejdřív budeme trochu počítat. Kolik nadbytečných kilogramů musíte shodit, abyste dosáhli své ideální, zdravé váhy? Ať je to kolik chce, znásobte to číslo čtyřmi. Dostanete maximální počet dní, které vám stačí k dosažení cíle! Hubnutí se vzdor všeobecnému povědomí netýká gramů tuku, cukrů či počtu kalorií. Souvisí pouze s kyselinami. Abychom získali ideální tělesnou hmotnost, musíme zkrátka udržet křehkou rovnováhu pH v krvi. V této průkopnické knize nabízejí renomovaný mikrobiolog a nutricionista doktor Robert Young a jeho žena, šéfkuchařka Shelley Redfordová Youngová, jednoduchý sedmistupňový program životního stylu, jehož cílem je vyvážit vnitřní prostředí organismu a pomoci vám zeštíhlet na ideální tělesnou hmotnost. Zjistíte - že při hubnutí může pomoci pití vody - že následkem pohybu můžete i tloustnout – pokud se pohybujete nesprávně - jaké potraviny organismus alkalizují – a jaké okyselují - přínos mikroskopické analýzy krve … a mnoho dalšího!


...rak - Zhubněte odkyselením. Uveďte do pohybu svoje pH! Vyvážená látková výměna - cesta k ideální hmotnosti! Uznávaný americký mikrobiolog a nutricionista, doktor Robert O ... PH zázrak na hubnutí - Zhubněte odkyselením - Young Robert ... ... . Young přichází i s manželkou a šéfkuchařkou Shelley s radikálním tvrzením, že hubnutí nesouvisí se sacharidy či kaloriemi. Problém s hmotností pomine, až když začneme řešit jeho ... Zhubněte odkyselením. Uveďte do pohybu svoje pH! Vyvážená látková výměna - cesta k ideální hmotnosti! Uznávaný americký mikrobiolog a nutricionista, doktor Robert O. Young přichází i s man ... Kniha: PH zázrak na hubnutí Zhubněte odkyselením | Knihy ... ... . Uveďte do pohybu svoje pH! Vyvážená látková výměna - cesta k ideální hmotnosti! Uznávaný americký mikrobiolog a nutricionista, doktor Robert O. Young přichází i s manželkou a šéfkuchařkou Shelley s radikálním tvrzením, že hubnutí nesouvisí se sacharidy či kaloriemi. Ukážky z knihy Zhubněte odkyselením zde. pH Zázrak pro diabetiky....SOUVISEJÍCÍ KNIHY