Tanečnice: Věc jménem Sined

Tanečnice: Věc jménem Sined - Ondřej Netík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Netík
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanečnice: Věc jménem Sined.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tanečnice: Věc jménem Sined ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Netík. Číst Tanečnice: Věc jménem Sined Online je nyní tak snadné!

POPIS


Darkwood stojí na hranici města a zapomenutého lesa. A ač personál nezpozoroval nic neobvyklého, pacienti si šeptají o blížící se válce s netvory z dávných snů.Sined byla součástí divadla loutek. Ale teď ji prodali, aby otevřela místa, na která se dávno zapomnělo.Trilogie se uzavírá v pokorné poslušnosti Tanečnice. Zraněná minulostí a marnou snahou patřit se snaží pochopit svět. Což nebude snadný úkol. Veškerá tajemství sanatoria i Temného lesa totiž ukazují na jedinou osobu. Na ni.


...nice - Věc jménem Sined - Sanatorium podvržených - Netík, Ondřej ; Nemesis, bytost bez tváře, si objedná služby bakaláře Šťoury, jehož největším koníčkem bylo hledat zakázané knihy ... Měděné pole - Gyrđir Elíasson | Internetové knihkupectví ... . V podivném fantaskním světě se vydává na cestu, jejíž cíl ... Hledáte Tanečnice - Věc jménem Sined - Sanatorium podvržených od Ondřej Netík? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Tanečnice: Věc jménem Sined. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je ... Kniha Tanečnice, věc názvem Sined | Fantasyobchod.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Tanečnice: Věc jménem Sined. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY