Věřte sami sobě!

Věřte sami sobě! - Tomáš Novák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Novák,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Věřte sami sobě!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Věřte sami sobě! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Novák,. Číst Věřte sami sobě! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podceňujete se? Nevěříte si? Komplikuje vám snížené sebevědomí osobní i profesní život a nevíte, co s tím? PhDr. Tomáš Novák se ve své zbrusu nové publikaci zaměřuje právě na sebedůvěru a vůli. Pozornost věnuje zejména faktorům, které sebedůvěru nejen narušují, ale na druhé straně i posilují. Přináší příklady z každodenního života, a to často i velmi úspěšných, atraktivních lidí, kteří se i přesto podceňují. Doufáme, že vám na vaší cestě za sebevědomím bude naše kniha příjemným společníkem a užitečným profesorem.


...sami sobě! Podceňujete se? Nevěříte si? Komplikuje vám snížené sebevědomí osobní i profesní život a nevíte, co s tím? PhDr ... Věřte sami sobě! - Tomáš Novák | Elektronická kniha na Alza.sk ... . Tomáš Novák se ve své zbrusu nové publikaci... Věřte sami sobě. Chytří to zvládnou zdravě i levně. Jak na to? Leden rozdělí většinu hubnoucích na dvě skupiny. Jedna se začne týrat hlady, vsadí na tukoužroutské diety a trpí. Druhá kupuje superpotraviny a speciální dietetické přípravky za mnoho peněz. Chytří začnou zdravě a levně. Otevřete se sami sobě. Upřímnost v příjímání sebe sama bez tlaku okolí, make-upu a pozlátk ... Prodej nejkvalitnějších organických potravinových produktů ... ... . Chytří začnou zdravě a levně. Otevřete se sami sobě. Upřímnost v příjímání sebe sama bez tlaku okolí, make-upu a pozlátka světa je základem pro štěstí. Je to zdroj radosti a je jedno, jaký povrch pokrývá to uvnitř nás schované - vnitřní já - duš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY