Žárlivka

Žárlivka - Lenka Pastorčáková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Pastorčáková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žárlivka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žárlivka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Pastorčáková. Číst Žárlivka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Renáta chorobně žárlí a je si toho dobře vědoma. Zvítězit nad obsesemi, které ovládají celý její život a rozkládají jí myšlení, ale nedokáže. Co je realita a co klam? Komu může věřit a kdo s ní nehraje fér? Když už si myslí, že se ocitla na dně, uslyší píseň zahranou na piano jejím tátou, nazpívanou neznámou ženou. Dno je zatím v nedohlednu. Vždy může být hůř. Proč jí zpěvaččin hlas způsobuje taková muka, stejně jako mámě, rovněž chorobné žárlivce? Renáta se konečně dozvídá, jaké drama se událo mezi rodiči před více než dvaceti lety i jak to souvisí s tím, co sama prožívá a jak se chová. Její vlastní drama teprve začíná. Čeho všeho je chorobný žárlivec schopen, když ho obsese pohltí?


...to má v životě opravdu těžké, především ve vztazích, protože je chorobná žárlivka ... Žárlivka - Barbora Robošová | Knihy Dobrovský ... ... Kniha se mi moc líbila, plynulý děj, ke konci napínavý. Je opravdu neuvěřitelné, co dokáže s člověkem udělat chorobná žárlivost, kam až je kvůli tomu žárlivec/žárlivka schopný/á zajít. Všechny informace o produktu Kniha Žárlivka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Žárlivka. Žárlivka od 161 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. ... Lenka Pastorčáková: Chtěli mi uříznout hlavu. To bylo ... ... . Žárlivka od 161 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Lenko, jste žárlivka? Jak se to vezme. Vůbec nechci říkat, že ani trochu nežárlím. Ale na druhou stranu, když jsem viděla opravdové žárlivce, myslím ty chorobné, tak si troufám říc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY