Adobe After Effects: Výukový průvodce tvorbou videoefektů a animací

Adobe After Effects: Výukový průvodce tvorbou videoefektů a animací - Cris Meyer, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Cris Meyer,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Adobe After Effects: Výukový průvodce tvorbou videoefektů a animací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Adobe After Effects: Výukový průvodce tvorbou videoefektů a animací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cris Meyer,. Číst Adobe After Effects: Výukový průvodce tvorbou videoefektů a animací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Věnujete se filmové postprodukci, nebo vytváření animací a pohyblivé grafiky? Pak určitě dříve či později využijete k realizaci svých nápadů program Adobe After Effects. Odhalte tedy jeho skryté možnosti a využijte je k uskutečnění svých záměrů.Zkušení autoři vám srozumitelnou formou představí všechny nezbytné nástroje společně s možnostmi jejich využití. Každá z 11 lekcí obsahuje řadu názorných příkladů a text průběžně doplňují užitečné tipy, které usnadní začátky práce s programem začátečníkům i pokročilým. Zdrojové materiály vám umožní společně s autory pracovat na skutečných projektech a snadno si pak osvojíte všechny dovednosti od vytváření animací a používání efektů přes vkládání textu až po úpravy tvarů v 3D prostoru. V poslední 12. lekci si pak při shrnutí práce na konkrétní „zakázce“ můžete vyzkoušet, co všechno jste se naučili.V knize se mimo jiné dočtete jak: Vytvářet animace s využitím vrstev, klíčových snímků a kotevního bodu Využívat různé vlastnosti vrstev, jejich styly, možnosti skládání a úpravy Vylepšit ilustrované obrazy pomocí masek, šablon a režimů prolínání Ovládat a interpolovat klíčové snímky pro rafinovaný vzhled animací Vytvářet a animovat vrstvy tvarů i textu včetně umístění v 3D prostoru Sledovat a klíčovat záznam pro práci s nejrůznějšími zvláštními efekty Přiložené DVD obsahuje výukové materiály ke všem probíraným lekcím.O autorech: Trish a Chris Meyerovi jsou zakladatelé studia CyberMotion a v současnosti na svých projektech pracují pod jménem Crish Design. Věnují se návrhům a zpracování pohyblivé grafiky pro filmovou postprodukci. Jejich zkušenosti využívají významné televizní kanály jako CBS, NBC, ABC, Fox nebo HBO stejně jako filmová studia, pro která vytvořili úvodní titulky k filmům Talentovaný pan Ripley, Návrat do Cold Mountain a řadu dalších.


... nejprodávanější průvodce pro After Effects v češtině ... Computer Press - digitální video ... . P ro většinu populárních produktů společnosti Adobe je již na trhu k dispozici česká publikace, která uživatelům pomůže s orientací i v doposud nelokalizovaných programech. Vydavatelství Computer Press připravilo první český překlad nejprodávanějšího průvodce prací v Adobe After Effects, čímž ... Adobe After Effects Výukový průvodce tvorbou videoefektů a animací ... Věnujete se filmové postprodukci, nebo vytváření anim ... kniha + DVD: Adobe After Effects | Knihy.ABZ.cz ... ... Věnujete se filmové postprodukci, nebo vytváření animací a pohyblivé grafiky? Pak určitě dříve či později využijete k realizaci svých nápadů program Adobe After Effects. Odhalte tedy jeho skryté možnosti a využijte je k uskutečnění svých záměrů. Adobe After Effects CS4: Výukový průvodce tvorbou videoefektů a animací. Autor: Cris Meye...SOUVISEJÍCÍ KNIHY