Farma – Puzzle, omalovánky, kvízy

Farma – Puzzle, omalovánky, kvízy - Libor Drobný, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Libor Drobný,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Farma – Puzzle, omalovánky, kvízy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Farma – Puzzle, omalovánky, kvízy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Drobný,. Číst Farma – Puzzle, omalovánky, kvízy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této zábavné knížce plné roztomilých postaviček a vtipných scén podrobně seznámíte se životem na farmě od jara do zimy. Na jaře se rodí mláďátka a všechno kvete, v létě je třeba věnovat se hlavně poli a zahradě a na podzim hurá do sadu! Ani v zimě, kdy příroda spí, na statku nezahálejí… Dozvíte se, odkud se bere med, mléko a vajíčka nebo z čeho se vyrábějí svetry. Poznáte, kolik práce je třeba, aby vyrostlo obilí, jak se starat o bylinky, ovoce a zeleninu. A také jaké dobroty nám dává příroda a co z nich zvládnou vykouzlit šikovní farmáři! Pod barevnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit. A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky!


...Puzzle, omalovánky, kvízy Úžasná knížka s puzzle skládankami, obrázky k vybarvení a jednoduchými kvízy ... Drobny libor praha puzzle omalovanky kvizy levně ... ... . Dostupnost Skladem více než 5 kusů Zboží k Vám dorazí v úterý 19. FARMA - Puzzle, omalovánky, kvízy - neuveden Ostatní knihy V této zábavné knížce plné roztomilých postaviček a vtipných scén podrobně seznámíte se životem na farmě od jara do zimy. Kniha: Farma -- Puzzle - Omalovánky - Kvízy - Libor Drobný Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. FARMA - Puzzle, omalovánky, kvízy. Sleva 20 %. ... Farma -- Puzzle - Omalovánky - Kvízy ... . FARMA - Puzzle, omalovánky, kvízy. Sleva 20 %....SOUVISEJÍCÍ KNIHY