Netradiční procházky Prahou I: Staré a Nové Město a Vyšehrad

Netradiční procházky Prahou I: Staré a Nové Město a Vyšehrad - Stanislava Jarolímková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Jarolímková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Netradiční procházky Prahou I: Staré a Nové Město a Vyšehrad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Netradiční procházky Prahou I: Staré a Nové Město a Vyšehrad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Jarolímková. Číst Netradiční procházky Prahou I: Staré a Nové Město a Vyšehrad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historicko-místopisný průvodce po Praze, určený nejen Pražanům, ale i návštěvníkům české metropole, kteří chtějí Prahu poznat z jiného úhlu. Nabízí 15 tematických vycházek po pamětihodnostech Starého města, Nového města a Vyšehradu, se řadou zajímavostí a zvláštností, které se v průvodcích mnohdy nevyskytují. Součástí knihy jsou mapky se všemi objekty, o nichž je v textu řeč, černobílé kresby zobrazující to, co už k vidění není, a unikátní fotografie zachycující domy či různé zdobné prvky, které nejsou běžně přístupné nebo které ke své škodě při dnešním životním tempu snadno přehlédneme.


...zky Prahou. Prahu nejlépe poznáte pěšky ... Netradiční procházky Prahou I - Staré a Nové Město a ... ... . Tato prostá pravda je faktem, který si může každý snadno ověřit. ... Praha 2 - Nové Město, Vyšehrad Z Břevnova na Strahov: Kouzlo (polo)vesnické Prahy ... Staré Město bez bariér: Vycházka srdcem historické Prahy. Nejznámějšími místy metropole po trasách určených lidem ... Historicko-místopisný průvodce po Praze, určený nejen Pražanům, ale i návštěvníkům české metropole, kteří chtějí Prahu poznat z jiného úhlu. Nabízí 15 tematických vycházek po pam ... Program - Praha Neznámá ... . Nabízí 15 tematických vycházek po pamětihodnostech Starého města, Nového města a Vyšehradu, se řadou zajímavostí a zvláštností, které se v průvodcích mnohdy nevyskytují. Flexo: Netradiční procházky Prahou I - Staré a Nové Město a Vyšehrad - Jarolímková, Stanislava ; Historicko-míst...SOUVISEJÍCÍ KNIHY