Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii

Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii - Christa A. Tuczay | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christa A. Tuczay
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christa A. Tuczay. Číst Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Staré dobré časy nebyly vždy tak idylické, jak se někteří lidé domnívají. Epidemie, hlad a morové nákazy vylidnily celé kraje a vždycky se našli jedinci, kteří si chtěli usnadnit život tím, že uzavřou pakt s ďáblem. Tak vstoupili na evropskou scénu i nechvalně proslulí požírači srdcí, odporní „sérioví vrazi“, jak bychom je nazvali dnes. Věřili, že pozřením srdcí druhých lidí se stanou neviditelnými. Jiná individua, například hraběnka Alžběta Báthoryová, soustředila svou zločineckou energii na nevinné děti. Vrchnost reagovala na tyto excesy pronásledováním a soudními procesy. Co to bylo za lidi? Rituální vrazi? Geniální zločinci? Nebo pouhé figurky využívané zmíněnou vrchností k cílené propagandě? Tato kniha vám nabízí jedinečnou sbírku fascinujících případů, které tvoří jakousi démonologii dunajské monarchie. V předmluvě známý kriminalista-biolog Mark Benecke uvádí několik případů ze současnosti, které vzbudily značnou pozornost u odborníků i laické veřejnosti..


...či srdcí démonické zločiny v dunajské monarchii Christa Tuczay ... Železnice historie a současnost - Knihkupectví Ládví ... . Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Christa A. Tuczay ; [z německého originálu ... přeložil Jiří Vodvárko] ... že uzavřou pakt s ďáblem. Tak vstoupili na evropskou scénu i nechvalně proslulí požírači srdcí, odporní „sérioví vrazi", jak ... Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii Christa A. Tuczay Nakladatel: Knižní klub 2010 Kniha: Požírači srdcí D ... Tuczay Christa A. - knihkupectví Beletrie.eu ... . Tuczay Nakladatel: Knižní klub 2010 Kniha: Požírači srdcí Démonické zločiny v dunajské monarchii Autor: Christa A. Tuczay V jakési démonologii dunajské monarchie představuje autorka ověřené a historicky doložené příběhy o požíračích srdcí, nestydatých ženách, jako byla třeba nechv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY