Tatér z Osvětimi

Tatér z Osvětimi - Heather Morrisová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Heather Morrisová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatér z Osvětimi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tatér z Osvětimi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heather Morrisová. Číst Tatér z Osvětimi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tetování vězňů v Osvětimi se stala symbolem holocaustu. Jedním z těch, kdo čísla na předloktí tetovali, byl slovenský Žid Lale Sokolov, rodným jménem Ludwig Eisenberg. Jeho příběh připomíná děsivé události v dějinách lidstva a ukazuje, že vedle sebe mohou existovat promyšlená brutalita i nesobecká láska. Autorka s citem odkrývá sedmdesát let staré události, aniž by milostný příběh převládal nad tím nejdůležitějším – ztrátou domova, utrpením a touhou přežít.


...tér z Osvětimi vznikla podle skutečného příběhu, jenž souvisí s jedním z nejznámějších symbolů holocaustu - čísly, která měli vězňové vytetována na předloktí ... Tatér z Osvětimi - Heather Morrisová od 195 Kč - Heureka.cz ... . Když se slovenský žid Lale Sokolov stal v tom strašlivém místě tatérem a musel označovat své spoluvězně čísly vyvedenými nesmazatelným ... Kniha Tatér z Osvětimi vznikla podle skutečného příběhu, jenž souvisí s jedním z nejznámějších symbolů holocaustu - čísly, která měli vězňové vytetována na předloktí. Když se slovenský žid Lale Sokolov stal v tom strašlivém místě tatérem a musel označovat své spoluvězně čísly vyvedenými nesmazatelným ... Tatér z Osvětimi Název ... Tatér z Osvětimi: Cilčina cesta | O2 Knihovna ... . Když se slovenský žid Lale Sokolov stal v tom strašlivém místě tatérem a musel označovat své spoluvězně čísly vyvedenými nesmazatelným ... Tatér z Osvětimi Název: Tatér z Osvětimi. Autor: Heather Morris. Nakladatelství: BizBooks. Rok vydání: 2018 . Počet stránek: 248. Celkové hodnocení: *** * Všichni vězni, kteří prošli koncentračním ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY