Tváře a charaktery

Tváře a charaktery - Louis Corman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Louis Corman
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tváře a charaktery.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tváře a charaktery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louis Corman. Číst Tváře a charaktery Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je výsledkem dlouholetého snažení francouzského psychologa Luise Cormana, který věnoval skoro padesát let své odborné činnosti nalézání vztahů mezi podobou člověka a jeho povahovými vlastnostmi. V knize seznamuje čtenáře se svými výsledky a dává i praktické návody na to, jak poznat vlastnosti jedince podle jeho podoby. Kniha obsahuje přes 300 různých portrétů, na kterých autor ukazuje použití svých zásad v praxi. Jestliže se chcete při setkání s neznámými lidmi rychle orientovat v tom jaký kdo je, tato kniha by vám mohla pomoci.


...a charaktery. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Katalog MSVK - Úplné zobrazení záznamu ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tváře a charaktery - Corman, Louis ; Příručka zabývající se morfopsychologií: vztahy mezi podobou člověka a jeho osobnostními rysy. ... Všechny informace o produktu Kniha Tváře a charaktery - Louis Corman, porovnání cen z internet ... Tváře a charaktery | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... Všechny informace o produktu Kniha Tváře a charaktery - Louis Corman, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tváře a charaktery - Louis Corman. Jaroslav Dušek: Zahalujeme tváře, ale odhalujeme charaktery Eduard Kaspel. Loading... Unsubscribe from Eduard Kaspel? Can...SOUVISEJÍCÍ KNIHY