101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace

101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace - Michala Šmikmátorová (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michala Šmikmátorová (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace.pdf


Chcete si knihu přečíst?101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michala Šmikmátorová (ed.),. Číst 101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výběr 101 nejzajímavějších kreativních nápadů z oblíbeného českého výtvarného časopisu AMOS, které spojuje aktuální téma recyklace. Prostřednictvím této knihy zjistíte, že z recyklovaného materiálu (papír, přírodniny, plast, kov, sklo, keramika, textil, kůže) lze vyrobit předměty nejen užitečné, ale i zajímavé a esteticky hodnotné. Můžete se zde inspirovat k tvorbě elegantních dekorací, roztomilých hraček, úžasných módních doplňků, nepostradatelných praktických pomocníků či nástrojů stylového stolování.


...101 nejzajímavějších kreativních nápadů z oblíbeného českého výtvarného časopisu AMOS, které spojuje aktuální téma recyklace ... 101 výtvarných projektů s AMOSem - Knihkupectví Luxor ... . Prostřednictvím této knihy zjistíte, že z recyklovaného materiálu (papír, přírodniny, plast, kov, sklo, keramika, text ... 101 výtvarných projektů s AMOSem Recyklace 101 VÝTVARNÝCH PROJEKTŮ S AMOSEM: RECYKLACE. 29. 6. 2019 ... Tato velmi nápaditá a kreativní kniha obsahuje 101 výtvarných, nejlepších a nejzajímavějších nápadů zaměřených na recyklaci materiálu a nepotřebných věcí, které najdete v každé domácnosti. V knize najdete: 20 recyklovaných nápadů na Dekorace, jež jsou ... 101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace Michala Šmikmátorov ... Kniha: 101 výtvarných projektů s AMOSem | Knihy.ABZ.cz ... . V knize najdete: 20 recyklovaných nápadů na Dekorace, jež jsou ... 101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace Michala Šmikmátorová (ed.), kol. Nakladatel: CPress 2019 Úv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY