Biografický slovník českých zemí /12.sešit/, D-Die

Biografický slovník českých zemí /12.sešit/, D-Die - Pavla Vošahlíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Vošahlíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Biografický slovník českých zemí /12.sešit/, D-Die.pdf


Chcete si knihu přečíst?Biografický slovník českých zemí /12.sešit/, D-Die ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Vošahlíková. Číst Biografický slovník českých zemí /12.sešit/, D-Die Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento sešit přináší začátek již 5. písmena abecedy a spolu s tím encyklopedická hesla doplněná vždy literaturou, někdy i prameny a případně i vlastním dílem osobnosti. Na četné dotazy uvádíme, že do slovníku jsou zařazeny v této fázi jen osobnosti, které zemřely před rokem 2001, zařazení dalších se bude dít formou dodatků. Vydávání, které laskavě podporuje Zentiva, díky níž jsme mohli snížit cenu za sešit, by nadále mělo pokračovat nejméně dvěma až třemi sešity ročně.


...ická kniha: Biografický slovník českých zemí, 12 ... Encyklopedie | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . sešit, D-Die Autor: Pavla Vošahlíková ; kolektiv - Tento sešit přináší začátek již 5. písmena abecedy a spolu s tím encyklopedická hesla doplněná vždy literaturou, někdy i prameny a případně i vlastním dílem osobnosti. Biografický slovník českých zemí, 12. sešit, D-Die: Pavla Vošahlíková a kolektiv DEFEKT-poškozené desky 0 Komentář(e) 12. sešit DEFEKT - POŠKOZENÉ DESKY Biografický slovn ... Knihy LIBRI - biografický slovník českých zemí - Knihy LIBRI ... . sešit DEFEKT - POŠKOZENÉ DESKY Biografický slovník českých zemí (BSČZ) je mnohosvazkový biografický slovník vymezený geograficky na české země, chronologicky zasahuje do současnosti, ovšem zařazovány jsou pouze biogramy (slovníková hesla) zemřelých osob.. Za přípravou stojí Histori...SOUVISEJÍCÍ KNIHY