Láska z čistajasna

Láska z čistajasna - Hortense Ullrichová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hortense Ullrichová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska z čistajasna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska z čistajasna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hortense Ullrichová. Číst Láska z čistajasna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jojo a Sven zažehnali krizi, kterou jejich vztah prošel v předchozím díle. Jsou zase spolu, a zamilovanější než kdy dřív. Jojo je v sedmém nebi, jen Sven by mohl být trochu víc romantický… Není divu, že její nejlepší kamarádka Lucila by si taky ráda našla kluka, a dokonce už má vhodného kandidáta. Koho jiného než Justuse, s kterým kdysi chodila Jojo. On ovšem nic netuší, bude třeba ho popostrčit. Jen aby se to zčistajasna všechno nějak nezvrtlo! Další, už osmé, pokračování humorné série německé autorky o „těžkém životě“ třináctileté Jojo s jejími patáliemi s kluky, mámou a mladší sestřičkou Flippi.


...e Ullrichová (* 19. prosince 1956, Saarland, Německo) je německá spisovatelka a publicistka, autorka humorných dívčích románů ... apríl | 2015 | Cesta Lásky ... .. Původním povoláním průmyslová návrhářka a designérka. Po ukončení svých studií pracovala jako publicistka a redaktorka v odborných časopisech.. Dílo. Láska z čistajasna; Pusa je jen začátek ... Láska z čistajasna. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy ... OSUD V LÁSCE 4-LÁSKA JE MOCNÁ ČARODĚJKA The Sims 2 ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Láska z čistajasna Hortense Ullrichová . 159 Kč ... Dilemata zamilovaných řeší třináctiletá Jojo, kterou čtenářky dobře znají z předchozích dílů. Pusa je jen začátek Hortense Ullrichová ... OSUD...SOUVISEJÍCÍ KNIHY