Výprava do hlubin oceánu: Jack a Geniové

Výprava do hlubin oceánu: Jack a Geniové - Gregory Mone, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gregory Mone,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Výprava do hlubin oceánu: Jack a Geniové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Výprava do hlubin oceánu: Jack a Geniové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gregory Mone,. Číst Výprava do hlubin oceánu: Jack a Geniové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jack a jeho geniální sourozenci, Ava a Matt, se vydávají za novým dobrodružstvím. Tentokrát je jejich cílem havajský ostrovní domov Ashley Hawkingové, miliardářky, která zbohatla na nových technologiích. Ashley zkonstruovala revoluční zařízení na výrobu elektřiny, které využívá energii oceánských hlubin. Jejímu projektu ale někdo škodí… Pátrání po viníkovi zavede odvážnou trojici v ponorce domácí výroby více než 600 metrů pod hladinu oceánu. Jack a géniové budou nuceni využít veškerou svoji inteligenci a lstivost, aby zjistili, kdo za sabotáží stojí… A aby přežili! Kniha je určena čtenářům od 9 let.


...jeho geniální sourozenci, Ava a Matt, se vydávají za novým dobrodružstvím ... Výprava do hlubin oceánu Bill Nye | Knihkupectví Daniela ... ... Jack a géniové: Výprava do hlubin oceánu - Bill Nye ... ... jeho geniální sourozenci, Ava a Matt, se vydávají za novým dobrodružstvím. Tentokrát je jejich cílem havajský ostrovní domov Ashley Hawkingové, miliardářky, která zbohatla na nových technologiích. Ashley zkonstruovala revoluční zařízení na výrobu elektřiny, které využívá energii oceánských hlubin. Výprava do hlubin oceánu Autor: Mone, Gregory a Nye, Bill Nakladatel: Pikola EAN: 9788076175082 ISBN: 978-80-7617-508-2 Originál: Jack and the Geniuses 2: In the Deep Blue Sea Překlad: Kotrle, Petr Popis: Elektronická kniha, 288 stran, bez zabezpečení DRM, 1,3 MB ePUB, 2,7 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Výprava do hlubin oceánu Autor: Mone, Gregory a Nye, Bill Nakladatel: Pikola EAN: 9788076173217 ISBN: 978-80-7617-321-7 Originál: Jack and the Geniuses Boo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY