Do svítání tvá

Do svítání tvá - Teresa Medeiros | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Teresa Medeiros
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Do svítání tvá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Do svítání tvá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Teresa Medeiros. Číst Do svítání tvá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hrabě Gabriel Fairchild si svou srdnatostí v bitvě u Trafalgaru získal titul hrdiny, ale zaplatil za něj ztrátou zraku a víry v budoucnost. Zahořklý a odvržený milovanou ženou se uchýlí na rodinné panství na venkově, kde mu dělají společnost pouze loajální sluhové. Plný zloby na celý svět se protlouká jedním temným dnem za druhým a pozvolna si začíná připadat spíše jako zvíře než jako člověk. A právě v té době přijíždí na panství mladá sebejistá dáma Samanta Wickershamová. Má se stát Gabrielovou laskavou ošetřovatelkou, ale osud zamíchal karty jinak. Hned po první prudké hádce Samanta vypoví arogantnímu hraběti válku, v níž místo zbraní používá břitký jazyk. Ani Gabriel není nadšen a označuje svou ošetřovatelku za protivnou ženskou, ale ve skrytu duše ho přitahuje její smysl pro humor a věcnost, s jakou odráží jeho návaly bolestínství. Nahlas sice prohlašuje, že ji nemůže vystát, avšak její přítomnost v něm vyvolává city, které už pokládal za navždy ztracené. Samanta pozvolna vnáší světlo do Gabrielova života i srdce a díky tomu oba poznávají, že některá tajemství – a rozkoše – je nejlepší odhalovat v temnotě.


...tání tvá book. Read 686 reviews from the world's largest community for readers ... Aaron Smith - Dancin (KRONO Remix) - text, preklad ... . Vévoda Gabriel Fairchild si svou srdnatostí v bitvě u Trafalgaru zí... Překvapilo mě, že v podstatě téměř do konce nevíte, kde se Samantha vzala a odkud je a a kdo je bez jakýchkoli náznaků. Všechno se začíná rozplétat až později. Mám pocit že v knize není úplně jasně uvedené, proč vlastně Cecilly udělala to, co udělala a Samantha taky. DO SVÍTÁNÍ TVÁ. 24. 3. 2007 11. 3. 2008 Renka Anglie vs. Napoleon, MEDEIROS ... Svítání na západě - Čtenářský deník ... . DO SVÍTÁNÍ TVÁ. 24. 3. 2007 11. 3. 2008 Renka Anglie vs. Napoleon, MEDEIROS Teresa. Teresa MEDEIROS. V originále YOURS UNTIL DAWN, vydalo Domino 2004. Anotace (knihy.abz.cz): Anglie 1806. Vévoda Gabriel Fairchild si svou srdnatostí v bitvě u Trafalgaru získal ti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY