Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny

Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny - Petr Klíma | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Klíma
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Klíma. Číst Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neházejte hrách na stěnu. Uvařte z něj skvělou večeři! S novou knihou Petra Klímy objevíte kouzlo moderní veganské kuchyně. A protože zásadní součást zdravého jídelníčku představují bílkoviny, je věnována luštěninám jako jejich kvalitnímu rostlinnému zdroji. Jak ale luštěniny skutečně zařadit do domácího vaření? Jak je správně připravovat, klíčit, fermentovat, skladovat? Co všechno se z nich dá vyčarovat a jaké druhy se na co hodí nejlépe? A hlavně, jak si na nich i s dětmi pochutnat a nikdy se u toho nenudit? Český veganský šéfkuchař Petr Klíma spojuje zkušenosti ze světové gastronomie s denní praxí v restauraci i v domácí kuchyni. Využívá originální postupy a sezonní suroviny. Spolu se škálou luštěnin hraje v jeho receptech velkou roli také čerstvá lokální zelenina z farmářských trhů. Autor všechny recepty navíc nejen sestavil, ale i sám nafotil – Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny je tak do posledního klíčku jeho autorským počinem. Kniha obsahuje téměř 80 skvělých receptů plných „zelených bílkovin“ (saláty a pomazánky – klíčené luštěniny – polévky – hlavní jídla – laskominy a sladká jídla).


...ninová kuchařka se spoustou zeleniny je ten typ kuchařky, která vás naučí vařit něco, co vlastně nemáte rádi ... Fazolový stroganoff s restovanou cuketou | Recepty na ... ... . Kuchařku jsem koupila, protože dcera má luštěniny velmi ráda a já se je chtěla naučit připravovat, tak, aby jí chutnali. Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny . ... Po úspěšné Zeleninové kuchařce přichází Luštěninová kuchařka. Více o knize... Novinka. ISBN: 978-80-88244-08- Formát: 170 x 240 mm Vazba: pevná vazba, celobarevné fotografie ke každému receptu Počet ... Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny - Smart Press ... . ISBN: 978-80-88244-08- Formát: 170 x 240 mm Vazba: pevná vazba, celobarevné fotografie ke každému receptu Počet stran: 224. Všechny informace o produktu Kniha Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny - Petr Klíma, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny - Petr Klíma. Spolu se škálou luštěnin hraje v jeho receptech velkou roli také čerstvá lokál...SOUVISEJÍCÍ KNIHY