Pistole z písku

Pistole z písku - Václav Daněk | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Daněk
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pistole z písku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pistole z písku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Daněk. Číst Pistole z písku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ke svým nadcházejícím neuvěřitelným devadesátinám přichází známý básník a překladatel Václav Daněk s novou sbírkou veršů, nazvanou Pistole z písku. Autor zde čtenářům otvírá své temperamentní víno vyzrálé pocitovosti a celoživotních reflexí, vylepšované v osudovém sklípku lahvovým buketem, těmi v písku uloženými a z něj vytahovanými pistolemi. Ani pod tlakem času však nepropadá bilancování, s hravou ironií sobě vlastní si bere na mušku nevědomost a černobílé vidění, vysílá své es ó es proti zhoubné lhostejnosti, zpívá však i o nadějích, jejichž život je tak žalostně krátký. Láska Daňkovi nejednou splývá se svobodou. Strach o její ztrátu, o ještě nezakotvenou demokracii, je spolu s vírou v zachování důstojného života také hlavním tématem této autorovy již patnácté básnické knížky.


...m nadcházejícím neuvěřitelným devadesátinám přichází Václav Daněk s novou sbírkou veršů, nazvanou Pistole z písku ... Stříkací pistole na omítky a špricování stěn ... . Autor zde čtenářům otvírá své temperamentní víno vyzrálé pocitovosti a celoživotních reflexí, vylepšované v osudovém sklípku lahvovým buketem, těmi v písku uloženými a z něj vytahovanými pistolemi. Ke svým nadcházejícím neuvěřitelným devadesátinám přichází známý básník a překladatel Václav Daněk s novou sbírkou veršů, nazvanou Pistole z písku. Autor zde čtenářům otvírá své temperamentní víno vyzrálé pocitovosti a celoživotních reflexí, vylepšované v osud ... Písky na pískování - tryskání - ZooFit ... . Autor zde čtenářům otvírá své temperamentní víno vyzrálé pocitovosti a celoživotních reflexí, vylepšované v osudovém sklípku lahvovým buketem, těmi v ... pískovací pistole,tryskací pistole,pískování, otryskávací pistole,Pískovací pistole se zásobníkem 1.0L 160l/min, pískovačka ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY