Symbolismus lidského těla

Symbolismus lidského těla - Annick de Souzenelle | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Annick de Souzenelle
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Symbolismus lidského těla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Symbolismus lidského těla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Annick de Souzenelle. Číst Symbolismus lidského těla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha nám objevuje nový a zároveň prastarý vztah k druhým lidem i k sobě samému: dokonalé sebepoznání, vědomí, že existují dva zdroje poznání, mozek a srdce, pochopení, že svět i lidé nutně dosvědčují nezměrnost božích možností. Zároveň je předobrazem nové a přece starodávné medicíny; ostatně jak můžeme léčit, nevíme-li z jakého archetypu vzniká nemocný orgán či pomíjíme-li metafyzické kořeny nemoci i utrpení a zbavujíce člověka jeho božské dimenze, "klademe na stejnou úroveň psychologii s ontologií"? Stojí na předpokladu, že člověk je archetypální bytost. Ve světě, kde fyzika a metafyzika jsou dvěma aspekty jedné a téže skutečnosti, kde náhoda je prozřetelností a život se řídí zákony, tam je nutně každý živý tvor vtělením archetypů, stojících v pozadí projeveného. Jakožto mikrokosmos, někdy též makrokosmos, spojuje člověk nebe se zemí; povolán k pojmenování všech tvorů rekapituluje celé stvoření; vládne všem třem říším, je "stvořen k obrazu božímu". Každý orgán, struktura, funkce či mechanismus je v určité rovině pouze vnějším projevem některého ze základních životních archetypů. Oddělit je od tohoto archetypu, znamená zahradit cestu k jejich porozumění.


...mus lidského těla Autor: de Souzenelle, Annick Nakladatel: Malvern EAN: 9788086702650 ISBN: 978-80-86702-65- Originál: Le symbolisme du corps humain Překlad: Šebela, Miloslav Popis: 1× kniha, brožovaná, 448 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20 cm Rok vydání: 2010 (2 ... Symbolismus lidského těla - Annick de Souzenelle | Kniha ... ... . rozšířené vydání) Symbolismus lidského těla kniha od: Annick de Souzenelle. 98 % 10 hodnocení ... Všechny informace o produktu Kniha Symbolismus lidského těla - Annick de Souzenelle, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Symbolismus lidského těla - Annick de Souzenelle. Symbolismus lidského těla - Annick de Souzenelle. Tato kniha nám objevuje nový a zároveň prastarý vztah k druhým lidem i k sobě samému: dokonalé... Zatímco ... Kuchařka ze Svatojánu: SYMBOLISMUS LIDSKÉHO TĚLA ... . Symbolismus lidského těla - Annick de Souzenelle. Tato kniha nám objevuje nový a zároveň prastarý vztah k druhým lidem i k sobě samému: dokonalé... Zatímco ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY