Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala

Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala - Jan Vyčítal | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Vyčítal
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Vyčítal. Číst Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala přináší průřez tvorbou výrazné osobnosti kresleného humoru a české country hudby, spojené se skupinou Greenhorns. Takto unikátní sbírka díla tohoto nezapomenutelného autora nebyla ještě nikdy vydána. Jsou v ní zařazeny kreslené vtipy z různých časových období, které vycházely v novinách, časopisech i knihách. Své ilustrace autor nemusel často ani podepisovat, neboť jeho rukopis vždy byl, a dodnes je, nezaměnitelný a jedinečný. Nejčastějšími motivy jeho kreseb je populární a nezapomenutelný pytlák Říha, dále Vyčítalovy kočky, ufouni a zajíci. Rozhodně stojí za to si připomenout tohoto vynikajícího českého kreslíře, karikaturistu, zpěváka, hudebníka, textaře a milovníka i propagátora trampingu.


...niha vtipu Honzy Vyčítala přináší průřez tvorbou výrazné osobnosti kresleného humoru a české country hudby, spojené se skupinou Greenhorns ... Kniha: Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala (Jan Vyčítal ... ... . Takto unikátní sbírka díla tohoto nezapomenutelného autora nebyla ještě nikdy vydána. Jsou v ní zařazeny kreslené vtipy z různých časových období, které vycházely v ... Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala přináší průřez tvorbou výrazné osobnosti kresleného humoru a české country hudby, spojené se skupinou Greenhorns. Takto unikátní sbírka díla tohoto nezapomenutelného autora nebyla ještě nikdy vydána. Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala přináší průřez ... Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala - Vyčítal Jan | Cosmopolis.cz ... . Takto unikátní sbírka díla tohoto nezapomenutelného autora nebyla ještě nikdy vydána. Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala přináší průřez tvorbou výrazné osobnosti kresleného humoru a české country hudby, spojené se skupinou Greenhorns. Takto unikátní sbírka díla tohoto nezapomenutelného autora nebyla ještě nikdy vydána. Jsou v ní zařazeny kreslené vtipy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY