Angličtina - konverzace se slovníkem a gramatikou: se slovníkem a gramatikou

Angličtina - konverzace se slovníkem a gramatikou: se slovníkem a gramatikou - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina - konverzace se slovníkem a gramatikou: se slovníkem a gramatikou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Angličtina - konverzace se slovníkem a gramatikou: se slovníkem a gramatikou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Angličtina - konverzace se slovníkem a gramatikou: se slovníkem a gramatikou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejmodernější a nejpodrobnější konverzační příručka na trhu s výrazně praktickým zaměřením. Na 352 stranách najdete 120 témat, oboustranný slovník s 8000 hesly, přehled gramatiky a řadu užitečných informací o anglicky mluvících zemích. U každé fráze a slovíčka je uveden zjednodušený fonetický přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech 8 000 hesel ve slovníku (pouze v knize) Doporučení a upozornění Přepis výslovnosti všech frází 14 stran gramatiky, 21 stran praktických informací o zemi Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.


... ze stejné kategorie - Americká angličtina - konverzace se slovníkem a gramatikou Language for Study Level 2: Student´s Book with Downloadable Audio Skills and Language for Study is a three-level course (B1+ to C1) in academic skills and language ... PDF Ukrajinština: konverzace, se slovníkem a gramatikou ... ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Řečtina - konverzace se slovníkem a gramatikou Překonejte nedůvěru k netypickému písmu a naučte se základní slovíčka a fráze, které ... Kód: 0295471 Objednávky vyřizujeme co nejrychle ... Filipinstina konverzace se slovnikem a gramatikou | Katalo.cz ... .Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Řečtina - konverzace se slovníkem a gramatikou Překonejte nedůvěru k netypickému písmu a naučte se základní slovíčka a fráze, které ... Kód: 0295471 Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY