Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše

Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše - Šárka Vávrová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Šárka Vávrová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Vávrová. Číst Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Co nám tělo říká prostřednictvím bolesti hlavy nebo zad, infekcemi a dalšími potížemi? Proč se cítíte nemocní, i když lékařské vyšetření žádnou nemoc neodhalilo? Proč se vám stále vrací zdravotní problémy, i když žijete zdravě? Objevte tajemství psychosomatiky! Kniha zkušené terapeutky vám odhalí, že za fyzickými potížemi často stojí negativní emoce, přehnané nároky na sebe, rodinné a pracovní problémy, stres a další trápení, která si často ani neuvědomujeme. Usnadní vám odkrýt příčiny vašich potíží a pomůže vám vaše problémy řešit pomocí práce s vlastním já, s vašimi vztahy, potlačenými strachy, starostmi apod. Žijeme-li život plný stresu a trápení, duše začne volat prostřednictvím fyzických potíží o pomoc. Tato kniha vám pomůže odhalit problémy a starosti vyřešit.


...rkou prvotiny Deník koučky (2017) a další knihy Jak k nám tělo promlouvá, nemoc jako vzkaz duše (2019) ... Jak k nám tělo promlouvá | eKnihy, elektronické knihy ... ... . Miluje svůj život, věří, že nic není nemožné. Miluje svůj život, věří, že nic není nemožné. Jak k nám tělo promlouvá Autor: Vávrová, Šárka Nakladatel: Alferia EAN: 9788027122950 ISBN: 978-80-271-2295- Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 15,3 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše (978-80-271-2295-0) Kniha - autor Šárka Váv ... Kniha: Jak k nám tělo promlouvá -- Nemoc jako vzkaz duše ... ... . vydání) Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše (978-80-271-2295-0) Kniha - autor Šárka Vávrová, 312 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Co nám tělo říká prostřednictvím bolesti hlavy nebo zad, infekcemi a dalšími potížemi... Objednávejte knihu Jak k nám tělo promlouvá - Nemoc jako vzkaz duše v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY