Kouzlení s hedvábím

Kouzlení s hedvábím - Alena Isabella Grimmichová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Isabella Grimmichová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzlení s hedvábím.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzlení s hedvábím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Isabella Grimmichová. Číst Kouzlení s hedvábím Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hedvábí patří mezi oblíbené textilní materiály. Malované a batikované hedvábí můžeme využít jako efektní doplněk, ale také základ pro další tvorbu. Kniha nabízí náměty na netradiční a velmi působivé techniky dekorování a zpracování hedvábí. Díky podrobně zpracovaným projektům si můžete vytvořit šátky, šály, polštáře a další doplňky. Kniha je určena zájemcům, kteří mají „šikovné ruce“, nebo kteří již mají zkušenosti s jakoukoli výtvarnou činností. Všechny techniky jsou vysvětleny podrobně, tedy i pro začátečníky, ale projekty zaujmou i zkušené dlouhodobě. Každý námět doplňují podrobné fotografické postupy. Alena Isabella Grimmichová se více než dvacet let profesionálně věnuje výtvarné činnosti. Zabývá se malbou na hedvábí, filcováním a řadou dalších technik. Na www.vytvarnetechniky.cz jsou k vidění její práce. Spolupracuje s mnoha časopisy, které se věnují ručním pracím.


... zpráva - 1.3.2010 - Kouzlení s hedvábím Tisková zpráva - 1 ... Kniha Kouzlení s hedvábím / Zboží prodejce AlenaIsabella ... ... .3.2010 - Kouzlení s hedvábím . Česká televize - Barvy života 4. 11. 2011 rozhovor s autorkou a ukázky jejích prací (čas 28.40) Kouzlení s hedvábím, vydané v nakladatelství Portál. Hedvábí patří mezi oblíbené textilní materiály. Malované a batikované hedvábí můžeme využít jako efektní doplněk, ale také základ pro další tvorbu Kniha nabízí náměty na netradiční a velmi působivé techniky dekorování a zpracování hedvábí. Kouzlení s hedvábím Autor: Grimmichová, Alena Isabella Nakla ... Hedvábné šátky a šály | Grimmich ... . Kouzlení s hedvábím Autor: Grimmichová, Alena Isabella Nakladatel: Portál EAN: 9788073676612 ISBN: 978-80-7367-661-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 19 × 2 cm Rok vydání: 2010 Hledáte Kouzlení s hedvábím od Grimmichová A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY