Temné a osamělé prokletí

Temné a osamělé prokletí - Brigid Kemmererová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brigid Kemmererová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné a osamělé prokletí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temné a osamělé prokletí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brigid Kemmererová. Číst Temné a osamělé prokletí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Princ Rhen, dědic mocného království, se vždy těšil, až převezme vládu a ujme se správy své země. Jenže to bylo ještě předtím, než ho proklela zlá čarodějka. Předtím, než se proměnil v odpornou krvelačnou zrůdu. Předtím, než zničil svou rodinu, svůj hrad i svou zemi. Pro Harper život nikdy nenachystal nic dobrého. Žije sama s bratrem a matkou, nemají moc peněz. A když se jednoho večera pokusí pomoci neznámé dívce na ulici ve Washingtonu, je přenesena do zakleté říše prince Rhena. Monstrum? Princ? Harper netuší, co si myslet. Když však začne poznávat dobré stránky princovy povahy, vypadá to, že prokletí by mohlo být zlomeno. Že se do prince zamiluje lidská dívka. Ovšem to temné síly nemohou dopustit, a tak se spojí, aby Harper i Rhena zničily.


...em se rozhodla, že si přečtu Temné a osamělé prokletí od Brigid Kemmerer, od níž jsem už četla Dopisy ztraceným, a ty se mi opravdu moc líbily ... Temné a osamělé prokletí: Další retelling Krásky a zvířete ... . Z toho důvodu jsem byla neskutečně zvědavá, jaké tohle bude. Člověk by čekal, že už toho bylo napsáno hodně. Nicméně jsem byla velmi mile překvapena, že je tato ... Temné a osamělé prokletí book. Read 8,436 reviews from the world's largest community for readers. Princ Rhen, dědic mocného království, se vždy těšil, až... Kniha: Temné a osamělé prokletí (Brigid Kemmerer). Nakupujte knihy online vo vašo ... Temné a osamělé prokletí: Temné a osamělé prokletí ... ... . Princ Rhen, dědic mocného království, se vždy těšil, až... Kniha: Temné a osamělé prokletí (Brigid Kemmerer). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Temné a osamělé prokletí je podle mě pěkně napsané a velmi dobře se mi četlo. Takže jestli máte slabost pro Krásku a Zvíře, určitě to zkuste! Reagovat. Ohodnoťte recenzi: 0. 0. Kačík. Retelling...SOUVISEJÍCÍ KNIHY